Оригінальні запасні частини Volkswagen.

Запасні частини серії Volkswagen Economy та оригінальні запасні частини обмінного фонду Volkswagen.
запасні частини

Оригінальні  запасні частини Volkswagen розроблені спеціально для кожної моделі. Їх відрізняють дуже високі стандарти якості і незмінно ідеальна відповідність Вашому автомобілю Volkswagen. Результатом використання Оригінальних запасних частин стане скорочення тривалості ремонту і оптимальні робочі характеристики автомобіля. Тут точність відповідності запасних частин виходить за межі найдосконаліших вимірів. Іншою досить значною перевагою цієї продукції є її сумісність з усіма матеріалами, використовуваними Volkswagen. Цим, наприклад, усувається ймовірність ушкодження лакофарбового покриття автомобіля, його синтетичних і гумових запасних частин, або навіть гірше - корозії металів, яка можлива при використанні невідповідних марок присадок до охолоджуваної рідини або рідин омивача вітрового скла.
Крім того, незаперечною перевагою є найпередовіші досягнення у виробництві автомобілів Volkswagen, тому що вони негайно стають стандартом і для Оригінальних запасних частин.І навіть з позиції ціни, Оригінальні запасні частини є безсумнівно кращим вибором, враховуючи вартість усього експлуатаційного ресурсу автомобіля.
З Оригінальними запасними частинами Volkswagen, Ви завжди робите правильний вибір. Вони пропонують максимум якості і надійності, як і Ваш Volkswagen.
Оригінальні запасні частини Volkswagen:
- відповідають вимогам якості, які застосовувались під час виробництва Вашого автомобіля,
- гарантують злагоджену і гармонійну роботу всіх компонентів автомобіля,
- пропонують найкращу комбінацію безпеки, надійності і робочих характеристик.

Запасні частини серії Volkswagen Economy.
Ця додаткова лінійка продукції включає типові деталі, що зношуються, такі як глушителі, гальмівні колодки, стартерні батареї тощо. Асортименти запасних частин серії Economy постійно розширюється. На відміну від Оригінальних запасних частин і Оригінальних запасних частин обмінного фонду, які ідентичні використовуваним при виробництві автомобілів, запасні частини Volkswagen Economy спеціально розроблені для автомобілів зі строками експлуатації понад п'ять років. Ця продукція може, наприклад, мати відмінності в дизайні і технічних характеристиках конструкції, матеріалах і/або показниках міцності в ряді моделей. Однак запасні частини серії Volkswagen Economy повністю засновані на технологічному досвіді компанії Volkswagen AG. Такі докладні технічні вимоги розроблені в результаті всебічних досліджень, що проводяться відділами технічного розвитку і забезпечення якості Volkswagen. Запасні частини Economy відповідають стандартам якості Volkswagen, вимоги яких перевершують стандарти DIN, ISO, а також вимоги законодавства. Вибір постачальників здійснюється на підставі визначених технічних параметрів. Дотримання суворих вимог стандартів до автомобілів віком понад п'ять років забезпечується вичерпними комплексними випробуваннями.
З оригінальними запасними частинами серії Volkswagen Economy Ви одержуєте якісні деталі, відповідно до очікувань повної належності компанії Volkswagen, за особливо привабливими цінами.
Запасні частини серії Volkswagen Economy:
- є Оригінальними запасними частинами, конструкція яких заснована на деталях автомобілів, що споконвічно використовувалися під час виробництва,
- чудова інтеграція з гармонічною взаємодією із існуючими компонентами автомобіля,
- чудові робочі характеристики і відмінна якість за привабливою ціною.
Розумне рішення для автомобілів Volkswagen більш ранніх моделей.

Оригінальні запасні частини обмінного фонду Volkswagen.
Якість, наче як у нових, турбота про довкілля та конкурентна ціна.
Першочергова мета програми оригінальних обмінних деталей - зберегти природні ресурси і підвищити економічну ефективність задля екологічно збалансованого й економічного ремонту автомобілів Volkswagen. Навіть коли оригінальні компоненти зношуються від багатокілометрової роботи, вони містять цінні матеріали, придатні для повторного використання. Тому Volkswagen викуповує багато вживаних деталей.
Деякі з них переробляють на сировину, щоб не витрачати енергію і робочу силу на видобуток природних ресурсів.Інші зношені компоненти відновлюють промисловим способом.На додаток до збереження цінних природних ресурсів цей процес дозволяє уникнути витрат енергії та робочої сили, необхідних для виготовлення нових запчастин.
Крім того, промислове відновлення здійснюється за стандартами Volkswagen, тому Ви отримуєте деталі, які не поступаються оригінальним. Volkswagen використовує зношені деталі для аналізу причини несправностей та підвищення надійності майбутніх продуктів. Такий підхід дає змогу вдосконалювати численні інновації, як-от коробку передач з двома зчепленнями DSG. Перш ніж включити компонент до асортименту Оригінальних обмінних деталей, аналізується чимало факторів: наприклад, можливість забезпечити якість на рівні з Оригінальними запчастинами, рентабельність, а також захист довкілля і збереження ресурсів. Розпочавшись у 1947 році, програма Оригінальних обмінних деталей охоплювала не більше п'яти груп компонентів. Сьогодні це окрема категорія з понад 10 000 унікальних запасних частин. А подальше вдосконалення автомобілів Volkswagen розширюватиме обмінний фонд.
Оригінальні запасні частини обмінного фонду Volkswagen:
- відповідають, як і Оригінальні запасны частини Volkswagen®, вимогам якості, які застосовувались під час виробництва Вашого автомобіля,
- гарантують злагоджену і гармонічну роботу всіх компонентів автомобіля,
- пропонують найкращу комбінацію безпеки, надійності і робочих характеристик.