Автомир Історія нашого розвитку

2021

Історія Автомир

2021 рік був дуже багатий на прем'єри серед них слід виділити Volkswagen Tiguan, Volkswagen Golf 8 та Golf 8 GTI, Volkswagen Passat, Volkswagen Arteon та Arteon Shooting Brake. Автомир пишається, що ми мали можливість одними з перших порадувати клієнтів новими та оновленими моделями Volkswagen.

2018

Історія Автомир

Редизайн та діджиталізація салону

У 2018 році Автомир продовжив редизайн та Digital Retail салону. Згідно останніх стандартів, представлено абсолютно нову концепцію сучасного дилерського центру. Зручність та естетичність оновленого салону залишають яскраві та приємні враження від відвідування.

2017

Історія Автомир

В 2017 році слід відмітити ексклюзивну модель Volkswagen Beetle в спеціальній версії Pink Edition.

Дана модель була особливого кольору насичено темно-рожевого. Цей колір  не має виконання в інших моделях Volkswagen. У салоні Volkswagen Beetle Pink Edition темно-сірий і чорний колір розбавляється підсвічуванням і рядком такого ж  насичено рожевого кольору, як кузов Beetlе.

2015

Історія Автомир

2015 рік подарував автолюбителям новий автомобіль Volkswagen Passat восьмого покоління.
Необхідно відмітити, що Volkswagen Passat, зберіг стриманість і лаконічність.

2014

Історія Автомир

Автомир співпрацював не тільки з фізичними, але й з юридичними особами. Тим самим неодноразово завойовували нагороду від Porsche Finance Group, як «Кращий продавець фінансових послуг в регіоні».

2012

Історія Автомир

В грудні 2012 року в Автомир, був презентований Новий Golf VII. Знайомство з моделлю відбувалося досить в незвичайні атмосфері, були представлені всі Volkswagen Golf від першого покоління.

2010

Історія Автомир

Автомир проводить щорічні тест-драйви та  дні відкритих дверей для любителів Volkswagen.
Маса приємних сюрпризів та смаколиків, залишила приємний відбиток в пам’яті наших клієнтів.

2008

Історія Автомир

ТОВ «Автомир» має загальну площу автоцентра 0,9 га, де реалізує автомобілі марки Volkswagen та обслуговує автомобілі Volkswagen Group. Клієнтами ТОВ «Автомир» являється велика кількість фізичних осіб, державних установ та комерційних організацій.

2004

Історія Автомир

Вже в 2004 році почалося проектування будівництва концептуального дилерського центру, за новими стандартами Volkswagen (концепт Piazza). Старт будівництва центру теж припав на 2004 рік.

2002

Історія Автомир

До 2002 року були інстальовані всі процеси по сервісним послугам та продажам автомобілів. Підприємство розвивалось та досягло відповідного рівня нормам концерну Volkswagen.

1998

Історія Автомир

Історія марки бере початок в 1998 році. Рік ознаменувався тим, що відбулося підписання протоколу намірів про співпрацю з Інтер Кар Україна, на той час це був офіційний імпортер Volkswagen в Україні.
До вересня 1999 року були виконанні всі пункти про співпрацю, та вже 24 вересня відбулося відкриття дилерського центру ТОВ «Автомир» за участю представників заводу Volkswagen.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.