ще старіші новини
Виникла помилка. Будь ласка, перезавантажте сторінку.

Оновлення модельного ряду VW Комерційні авто

Зустрічайте оновлені моделі VW комерційні авто.

Ще більше переваг у керуванні авто, оновлений дизайн та різноманіття варіантів комплектацій.

Більше інформації на нашому сайті www.automir.com.ua

Пропонуємо наші авто з пробігом від

VW Tiguan Elegance 2.0 TDI 4MOTION

08/2021

150 PS/ 110 kw

5.000 km

UAH 1 269 000,-

аксесуари

Оригінальні аксесуари Volkswagen.

23.02.2021

Всю силу бренду та його репутацію увібрали в себе оригінальні аксесуари Volkswagen. Широкий асортимент оригінальних аксесуарів Volkswagen може задовольнити запити найвимогливіших автолюбителів.

Дізнатися більше
lnf

Оригінальні аксесуари VW Комерційні автомобілі.

23.02.2021

Оригінальні аксесуари Volkswagen допоможуть підкреслити Вашу індивідуальність і ще більше посилити задоволення від володіння автомобілем Volkswagen.

Дізнатися більше
1

Каталоги модельного ряду Volkswagen Комерційні автомобілі

23.02.2021

Ви хочете знати більше? Якщо Ви бажаєте детальніше ознайомитися з Volkswagen Комерційні автомобілі, то тут Ви знайдете електронну версію каталогів моделей.

Дізнатися більше

Галерея відео

Серед всієї різноманітності пропозицій на автомобільному ринку України Ви зупинилися на марці Volkswagen, тому що це -- найбільш надійний, безпечний і довговічний автомобіль з оптимальним співвідношенням ціна/якість. Залишається тільки звернутися до ТОВ «Автомир», офіційного дилера концерну Фольксваген, і вирішити останню проблему вибору: модель і комплектація. І вибирати буде з чого: Volkswagen пропонує автомобілі всіх класів і цільового призначення. Особливо вимогливі покупці не відмовлять собі в задоволенні замовити автомобіль у бажаній комплектації. А наші менеджери поклопочуться про те, щоб вибір став для Вас не проблемою, а додатковою мірою свободи.