Новини від Фольксваген
27.05.2021

Про важливу соціальну ініціативу в Україні

Volkswagen надає 2 автомобілі в тимчасове користування волонтерам Благодійної організації Food Foundation UA
foodfoundationua

Соціальна відповідальність починається з кожного з нас. І ознакою здорового суспільства є підтримка громадян до потреб, які мають бути вирішені негайно, як от допомога малозахищеним верствам населення, боротьба з голодом, бідністю та мінімізація харчових відходів.

Компанія Volkswagen - соціально відповідальна компанія, яка вирішує проблеми суспільства, акцентуючись на питанні захисту екології.

Volkswagen долучається до важливої соціальної ініціативи в Україні та надає 2 автомобілі в тимчасове користування волонтерам Благодійної організації Food Foundation UA для регулярного транспортування продуктових наборів людям, які опинилися в тяжких життєвих обставинах.

Image

Благодійна організація Food Foundation UA є продовольчим банком їжі. Завдяки діяльності фонду вже сьомий рік безліч малозабезпечених сімей отримали допомогу. Але проблема мінімізації харчових відходів є актуальною на сьогодні. 

Статистика нам дає беззаперечно неймовірні дані - близько 3-5 тон продуктів утилізується одним великим продуктовим магазином щомісяця. Приблизно 30% відходів - це продукти харчування в українських родинах. В той же час рівень бідності в Україні в 2021 році складає 51% за статистикою UNICEF.

Image