Автомир Новини

Свіжі та актуальні новини від Автомир.

  1. Новини
  2. Volkswagen займає лідируючі позиції з електромобільності в Китаї
23.07.2019
Світ Фольксваген

Volkswagen займає лідируючі позиції з електромобільності в Китаї

Volkswagen на першому Всесвітньому Конгресі Нових Енергетичних Автомобілів (WNEVC) у південному китайському місті Боао.

Перший Всесвітній Конгрес Нових Енергетичних Автомобілів (WNEVC) у південному китайському місті Боао.

 На початку липня відбувся перший Всесвітній Конгрес Нових Енергетичних Автомобілів (WNEVC) у південному китайському місті Боао.

 Volkswagen прагне до лідерства у перетворенні автомобільної промисловості в напрямку електричної мобільності в Китаї. Це було схвалено Головним Виконавчим Директором Volkswagen AG, Доктором Гербертом Діссом, на першому Всесвітньому Конгресі Нових Енергетичних Автомобілів (WNEVC) у південному китайському місті Боао. Згідно стратегічних результатів конгресу, Боао Консенсус наголошує, що станом до 2035 року електронні автомобілі становитимуть 50% щорічних світових продажів автомобілів. Volkswagen має намір запропонувати 14 електрифікованих моделей китайським замовникам у цьому році. До 2028 року більш ніж половина запланованих 22 мільйонів електричних автомобілів Групи буде вироблятися в Китаї. Одночасно, Volkswagen зміцнює свою місцеву організацію досліджень та розробок. Більше 4500 інженерів працюють над майбутніми технологіями в країні.

Більше інформації за посиланням -  https://u.to/_rnpFQ 

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.