Новини від Фольксваген
06.08.2019

Volkswagen Polo за спеціальною ціною в дилерському центрі Автомир

Спеціальна пропозиція діє тільки до кінця вересня
Volkswagen Polo 2

Придбайте Volkswagen Polo Comfortline 1.0 TSI за привабливою ціною тільки до 30.09.2019 року.

Авто Volkswagen Polo, яке було визнане кращим в номінації національної авто-премії року "Авто лідер 2019" тепер можна придбати за дуже привабливою пропозицією.

Двигун з потужністю 70 Квт та 7-ступеневою автоматичною коробкою передач надають можливість легкого керування як у межах міста, так і поза ним.

До серійної комплектації входить електронна система курсової стійкості EPS, включно антиблокувальну гальмівну систему (ABS), протибуксовочну систему (ASR), електронне блокування диференціалу (EDS) та регулятор гальмування двигуном (MSR).

Клімат-контроль двозонний "Climatronic" влітку допоможе відчувати зручність та комфорт, взимку буде актуальним підігрів передніх сидінь.

Для усіх, кто турбується про свою безпеку та безпеку своєї сім'ї, є система фронтального контролю Front Assist та функція екстренного гальмування City Emergency Breaking. 

Volkswagen Polo, яке було визнане найкращим для сім'ї ( за версією "Авто лідер 2019" ), можна придбати за ціною від 19 696 до курсу до дол.США з ПДВ.

Гарантійний термін - 2 роки без обмеження щодо пробігу. Інтервал проходження сервісного обслуговування - 15 000 км або 1 раз на рік.

Наявність обраної моделі звертайтеся до відділу продажу автосалону Автомир, Бориспільська вул.7, +38 /044/ 566 00 40