Новини від Фольксваген
06.08.2019

Volkswagen Polo за спеціальною ціною в дилерському центрі Автомир

Спеціальна пропозиція діє тільки до кінця цього літа
Поло

Придбайте Volkswagen Polo Comfortline 1.0 TSI за привабливою ціною тільки до 31.08.2019 року.

Авто Volkswagen Polo, яке було визнане кращим в номінації національної авто-премії року "Авто лідер 2019" тепер можна придбати за дуже привабливою пропозицією.

Двигун з потужністю 70 Квт та 7-ступеневою автоматичною коробкою передач надають можливість легкого керування як у межах міста, так і поза ним.

До серійної комплектації входить електронна система курсової стійкості EPS, включно антиблокувальну гальмівну систему (ABS), протибуксовочну систему (ASR), електронне блокування диференціалу (EDS) та регулятор гальмування двигуном (MSR).

Клімат-контроль двозонний "Climatronic" влітку допоможе відчувати зручність та комфорт, взимку буде актуальним підігрів передніх сидінь.

Для усіх, кто турбується про свою безпеку та безпеку своєї сім'ї, є система фронтального контролю Front Assist та функція екстренного гальмування City Emergency Breaking. 

Volkswagen Polo, яке було визнане найкращим для сім'ї ( за версією "Авто лідер 2019" ), можна придбати за ціною від 19 696 до курсу до дол.США з ПДВ.

Гарантійний термін - 2 роки без обмеження щодо пробігу. Інтервал проходження сервісного обслуговування - 15 000 км або 1 раз на рік.

Наявність обраної моделі звертайтеся до відділу продажу автосалону Автомир, Бориспільська вул.7, +38 /044/ 566 00 40