Світ Фольксваген
28.02.2020

Світова прем'єра нового Golf GTI

Світова версія восьмого VW Golf GTI буде незабаром представлена на Женевському автосалоні 2020
Golf_GTI

Спортивна версія автомобілів GTI, яка понад 44 роки із покоління в покоління створює тренди сучасності автомобільної індустрії. Тепер це восьмий Golf GTI*, який повністю новий та діджиталізований.

В екстер'єрі моделі харизматичного дизайну зазнали нові бампери, новий спойлер та патрубки випускної системи із новим позначенням моделі на кришці багажника, решітку радіатора оснащено підсвіткою.

Бензиновий турбодвигун GTI генерує 245 к.с., а перемикач передач DSG поєднаний з ходовою частиною шляхом shift-by-wire. Тепер більше світла з LED-фарами та ліхтарями, фоновою підсвіткою екстер'єру та інтер'єру.

Golf GTI відтепер оснащено цифровою панеллю приладів та 10-дюймовою мультимедійною системою, що надає ще більше інформації та зручності управління автомобілем.

Для найвибагливих власників Golf GTI має нове спортивне мультифункціональне шкіряне кермо із сенсорним керуванням, оздоблене перфорованою шкірою та хромованим логотипом GTI.

* Дана модель є передсерійною та наразі недоступна до замовлення на ринку України.

Більше інформації на офіційному сайті www.volkswagen.ua за посиланням https://www.volkswagen.ua/brand-and-news/news/1538-golf-gti-premiere