Автомир Новини

Свіжі та актуальні новини від Автомир.

  1. Новини
  2. Світова прем’єра нового Caddy від Volkswagen Комерційні автомобілі
20.12.2019
Світ Фольксваген

Світова прем’єра нового Caddy від Volkswagen Комерційні автомобілі

Оновлена пасажирська і вантажна версія Caddy побачить світ у першому кварталі 2020 року

Новий Caddy_1

 Чекайте на абсолютне нове покоління Caddy з 2020 року. Початкові ескізи дизайну від Volkswagen Комерційні автомобілі показують динамічний, харизматичний, спортивний дизайн і в той же час практичний. Жодна деталь не залишилась недоторканою. Тим не менш, новий Caddy знову стане орієнтиром у сегменті міських фургонів для доставки, а також сімейних автомобілів.

 Як видно з початкових ескізів нове покоління Caddy дуже зміниться і буде дуже привабливим для клієнтів. Проект дизайну спрямований на цілковите оновлення моделі з такою ж високою вантажопідйомністю та великою мінливістю.
 Динамічний дизайн нового авто підкреслюється похилою лінією даху. Своїми характеристиками та показниками новий Caddy буде цікавим для активних людей, що займаються спортом і активним дозвіллям.
 На скетчах зображено вантажну версію нового Caddy з кількома вражаючими оновленнями. Сюди входять тонкі LED ліхтарі, розташовані під більшим кутом. Вони також з’являться у пасажирській версії авто. На концептуальних кресленнях автомобіля також зображено заднє скло більшої площі, порівняно із попередньою версією – що є визначним елементом для пасажирської версії авто.
 Великий радіус колес, динамічний дизайн екстер’єру з виразними LED фарами, вузька решітка радіатора та більший логотип - це додаткові елементи оновленого Caddy. Усі ознаки того, що нова модель запускається з метою стати еталоном у своєму класі.
 Міський фургон для доставки та сімейні версії нового Caddy будуть представлені світу вперше на початку 2020 року.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.