Світ Фольксваген
20.12.2019

Світова прем’єра нового Caddy від Volkswagen Комерційні автомобілі

Оновлена пасажирська і вантажна версія Caddy побачить світ у першому кварталі 2020 року
Новий Caddy_1

 Чекайте на абсолютне нове покоління Caddy з 2020 року. Початкові ескізи дизайну від Volkswagen Комерційні автомобілі показують динамічний, харизматичний, спортивний дизайн і в той же час практичний. Жодна деталь не залишилась недоторканою. Тим не менш, новий Caddy знову стане орієнтиром у сегменті міських фургонів для доставки, а також сімейних автомобілів.

 Як видно з початкових ескізів нове покоління Caddy дуже зміниться і буде дуже привабливим для клієнтів. Проект дизайну спрямований на цілковите оновлення моделі з такою ж високою вантажопідйомністю та великою мінливістю.
 Динамічний дизайн нового авто підкреслюється похилою лінією даху. Своїми характеристиками та показниками новий Caddy буде цікавим для активних людей, що займаються спортом і активним дозвіллям.
 На скетчах зображено вантажну версію нового Caddy з кількома вражаючими оновленнями. Сюди входять тонкі LED ліхтарі, розташовані під більшим кутом. Вони також з’являться у пасажирській версії авто. На концептуальних кресленнях автомобіля також зображено заднє скло більшої площі, порівняно із попередньою версією – що є визначним елементом для пасажирської версії авто.
 Великий радіус колес, динамічний дизайн екстер’єру з виразними LED фарами, вузька решітка радіатора та більший логотип - це додаткові елементи оновленого Caddy. Усі ознаки того, що нова модель запускається з метою стати еталоном у своєму класі.
 Міський фургон для доставки та сімейні версії нового Caddy будуть представлені світу вперше на початку 2020 року.