Автомир Новини

Свіжі та актуальні новини від Автомир.

  1. Новини
  2. Новий Tiguan. Світова прем’єра
01.07.2020
Світ Фольксваген

Новий Tiguan. Світова прем’єра

Вольфсбург, червень 2020

Tiguan_R

Сьогодні відбулася прем'єра оновленої моделі Volkswagen Tiguan.
Volkswagen Tiguan - це одна з найпопулярніших моделей SUV у
всьому світі, в той самой час SUV-бестселлер Європи.

Станом на 2020 рік було продано більше 6 000 000 автомобілів,
зокрема тільки за 2019 було виготовлено 911 000 автомобілів,
які знайшли своїх майбутніх власників.

Окрім електрифікації Volkswagen Tiguan, значних змін
зазнала найбільш продуктивна версія, а саме Tiguan R.

Вперше Tiguan буде доступний із новим двигуном 2.0 TSI,
потужністю в 320 к.с. Експерти спортивного підрозділу Volkswagen R розробили нову систему повного приводу, яка здатна вибірково керувати розподілом крутного моменту окремо як між вісями, так і колесами. А в той самий час нова система подвійного впорскування AdBlue перетворює нове покоління двигунів TDI на одні з найчистіших представників світу ДВЗ. Нове покоління Travel Assist переймає на себе частину керування автомобілем та здатна спростити життя воді на швидкості до 210 км/год. Задля задоволення мультимедійних потреб модель отримала в своє розпорядження новий комплекс MIB3, що автоматично означає значне розширення online-можливостей на борту автомобіля. В тандемі з оновленою мультимедійною системою може працювати опційна саунд-система від спеціалістів Harman/Kardon, потужністю в 480 Вт. За мікроклімат в Tiguan відповідатиме оновлений сенсорний блок управління кліматичною системою. І останнє, але не менш важливе за значимістю: шлях водія осяє нова матрична LED-оптика IQ. Light.

Повністю нова передня частина.

«Оновлена решітка радіатора будує візуальний місток між Atlas Cross Sport та Touareg, надаючи зовнішності автомобіля значно більш впевненої постаті», - відзначає Клаус Зукьора, голова дизайну Групи Volkswagen та бренду зокрема. Капот тепер знаходиться вище, а нова решітка та світлодіодна оптика – ширше. Доповнює образ новий логотип бренду та бампери, які також зазнали мейкапу. Як і всі нові моделі, Tiguan отримав розміщення назви моделі по центру кришки багажного відділення, а компанію напису тепер складе оновлений логотип повнопривідних моделей 4MOTION.

Tiguan R.
Вперше для Tiguan запропоновано performance-версію, яка покликана посилити модельну лінійку. «Він уособлює в собі все, що ми знаємо та чого очікуємо від R-моделей. Спортивність та можливість бути керованим на гоночному треку, які йдуть пліч-о-пліч з повною відповідністю вимогами до автомобіля на кожен день», - пояснює Йост Капіто, директор Volkswagen R. За сприяння спортивного підрозділу компанії EA888 evo4 (найновітніше покоління високопродуктивних TSI двигунів) було адаптовано для Tiguan R. На додачу, нова система повного приводу “R-Performance Torque Vectoring” подарувала можливість направляти потужність та крутний момент між передньою та задньою віссю так само, як і між лівим та правим колесом. Наприклад, у повороті 100% моменту можуть бути направлені на зовнішнє колесо, що подарує абсолютно новий досвід від імпульсивного стилю керування. Інтенсивність перерозподілу залежить від положення педалі акселератора, бокового прискорення, положення керма та зчеплення колес із дорогою. Відтепер система вибору профіля їзди доповнена новим режимом Race (окрім стандартних Eco, Normal, Comfort, Sport, Offroad, Snow та Individual), який можна активувати безпосередньо натисканням окремої кнопки на кермі.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.