Автомир Новини

Свіжі та актуальні новини від Автомир.

  1. Новини
  2. Новини від Volkswagen Комерційні автомобілі
08.11.2019
Новини від Фольксваген

Новини від Volkswagen Комерційні автомобілі

VW Amarok – головне авто заходу "Олійно-жирова промисловість 2019" - XVIII міжнародної конференції

VW Amarok_Hilton_conference

 30 жовтня відбулася Вісімнадцята міжнародна конференція «Олійно-жирова промисловість - 2019», організатором якої виступила АПК-Інформ. Протягом вісімнадцяти років цей захід збирає лідерів масложирової галузі України, найбільших виробників і імпортерів олійних і продуктів їх переробки світу.

 Міжнародна конференція об'єднує агрохолдинги, переробників олійних і трейдерів, світових імпортерів рослинних масел, галузеві організації, провідних вітчизняних та міжнародних аграрних експертів, виробників обладнання, ключових експортерів і споживачів олійних і продуктів переробки, представників наукових організацій та ін. для вирішення нагальних питань галузі та розвитку її на майбутнє.

 Цього року конференція відбувалася в отелі Hilton та загалом було присутнє більше 350 учасників серед наступних країн як Україна, Білорусь, країн Балтії, Росія, Туреччина, Єгипет, Індія, Китай, країни ЄС.

 Бренд Volkswagen Комерційні автомобілі виступив спонсором даного заходу.
VW Amarok - комерційний автомобіль, який якнайкраще підходить для експлуатації у сільськогосподарській галузі. Завдяки своїм характеристикам VW Amarok поєднує всюдихідну маневреність, пристосовність та ефективність, які не може запропонувати інший пікап: завдяки додатковому повному приводу 4MOTION для руху по будь-якій місцевості, а також найбільшій в цій категорії площі вантажного відсіку, яка робить можливим завантаження європіддонів навіть поперек.

 З таким же успіхом Amarok каже нове слово і на звичайних дорогах: завдяки високоякісному інтер'єру та характеристикам руху, які не залишають бажати нічого іншого, він також встановлює новий стандарт комфорту та динаміки.

 Наразі доступні такі моделі VW Amarok: Спеціальна модель Amarok Rodeo, Спеціальна модель Amarok Rancho, Спеціальна модель Amarok V6 Volcano.

Подивитися склад авто можна за посиланням http://bit.ly/32yFZFe

Отримати консультацію можна у нас в салоні Автомир на Бориспільській 7, або зателефонувати до відділу продажу:

Олексій
Скляренко

Заступник керівника відділу з продажу автомобілів
Телефон: +380 44 566 00 40
Мобільний телефон: +38 067 659 11 21
Факс:

Світлана
Бабанська

Менеджер з продажу автомобілів
Телефон: +380 44 566 00 40
Мобільний телефон: +38 067 449 34 10
Факс:

Юрій
Безрученко

Менеджер з продажу автомобілів
Телефон: +380 44 566 00 40
Мобільний телефон: +38 067 408 51 15
Факс:

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.