Кредит, лізинг, страхування
10.07.2020

Кредит, лізинг та страхування в дилерському центрі Автомир

Умови та переваги фінансування від Porsche Finance Group Ukraine
PFG

 Купити авто в кредит в офіційному дилерському центрі Автомир дуже зручно і легко. Адже фінансування надається перевіреним та надійним партнером Porsche Finance Group Ukraine.

 Porsche Finance Group Ukraine представлена в Україні компаніями "Порше Лізинг Україна", "Порше Мобіліті" та "Порше Страхове Агентство". Вони є власністю австрійського «Порше Банку», який в свою чергу належить до «Порше Холдингу» (концерн Volkswagen). Porsche Finance Group Ukraine - cтабільна компанія з 50-річним успішним досвідом автомобільного фінансування. Загалом в Україні вже було профінансовано понад 22 000 автомобілів та їх задоволених власників.

 Звернувшись до дилерського центру Автомир для оформлення автокредиту, Ви зможете отримати в користування автомобіль уже за декілька робочих днів з моменту ухвалення рішення про фінансування. З компанією Porsche Finance Group Ukraine дуже прості умови фінансування та відсутність прихованих платежів.

 З переліком документів для фізичних осіб можна ознайомитися тут -https://bit.ly/2Z9LfgK   

  Умови кредитування:

Змінювана відсоткова ставка* 18,99%
Авансовий платіж від 15% від вартості авто
Термін кредитування від 1 до 5 років
Разова комісія  2,5% від суми фінансування

 *Кредитує ТОВ «Порше Мобіліті» (свідоцтво Держфінпослуг ІК 58 від 02.07.2009; ліцензія на надання коштів у позику/фінансовий кредит, розпорядження Нацкомфінпослуг № 2199 від 01.06.2017).

 Переваги кредитування від Porsche Finance Group Ukraine є:

  • європейський підхід до обслуговування;
  • жодних прихованих комісій: зрозумілі та прозорі умови;
  • можливість сплачувати з випередженням графіка без додаткових комісій або штрафів;
  • можливість придбати автомобіль і КАСКО в кредит, причому артість полісу КАСКО виплачується рівними частинами протягом строку фінансування у складі щомісячного кредитного платежу, без збільшення тарифу.

 Існує ще одна можливість заощадити кошти та швидко придбати автомобіль. Це лізинг. Лізинг можна порівняти з довгостроковою орендою. Автомобіль купує лізингова компанія та передає його в платне користування підприємству або приватній особі. В кінці терміну дії договору лізингу право власності або повністю переходить до лізингоотримувача (фінансовий лізинг), або автомобіль просто повертається лізинговій компанії (оперативний лізинг).

 

 Porsche Finance Group Ukraine Перевірений партнер в автофінансуванні! Довіривши своє рішення дилерському центру Автомир, Ви отримаєте повний комплекс послуг "з одних рук": продаж, фінансування, страхування та сервісне обслуговування автомобіля.

 Умови отримання лізингу:

Платежі у гривні за курсом до USD EUR UAH
Відсоткова ставка (річна) % (змінювана) 10,5** 9,5** 18,99**
Авансовий платіж від 15% від 15% від 15%
Термін фінансування до 60 місяців до 60 місяців до 60 місяців
Адміністративний платіж 2,5% від суми фінансування 2,5% від суми фінансування 2,5% від суми фінансування

* Виплати здійснюються у гривні за комерційним курсом станом на робочий день, що передує дню виставлення рахунка. Відсоткова ставка, розраховується на основі: тримісячної ставки LIBOR для доларів США/ тримісячної ставки EURIBOR для євро (середньозважена відсоткова ставка по міжбанківським кредитам/депозитам, що публікується міжнародним інформаційним агентством Рейтерс (Reuters) та в інших ЗМІ (в тому числі www.bank.gov.ua, www.theice.com); UIRD - шестимісячної ставки Українського індексу ставок за депозитами фізичних осіб, що розраховується за методикою, розробленою компанією «Thomson Reuters» спільно з НБУ. послуги фін. лізингу надає ТОВ «Порше Лізинг Україна» (довідка Держфінпослуг ФЛ 387 від 24.07.2008), ліцензія на надання послуг фінансового лізингу, розпорядження Нацкомфінпослуг № 1314 від 25.04.2017).
**Без урахування комісій, витрат на страхування та зборів до Пенсійного фонду.

 Звертайтеся до дилерського центру Автомир за всіма додатковими питаннями з автофінансування:

Ольга
Паланська

Спеціаліст з фінансового сервісу
Телефон: +38 044 566 00 40
Мобільний телефон: +38 096 903 34 60
Факс: