Світ Фольксваген
15.01.2018

Фахівці EURO NCAP назвали найбезпечніші автомобілі 2017 року.

У трьох категоріях з шести переможці представники сімейства Volkswagen.
vw

Рейтинг «Кращі в своєму класі» незалежна європейська організація Euro NCAP публікує один раз на рік, оцінюючи автомобілі за однаковими стандартами і визначаючи кращу модель серед аналогів. Незважаючи на те, що протягом 2017 року експерти організації зазнали рекордне за всю двадцятирічну історію Euro NCAP кількість автомобілів - понад 70 моделей, переможці були визначені в шести основних категоріях.
Переможець в кожному класі визначено на підставі зваженої суми оцінок, отриманої автомобілем в чотирьох категоріях: захист водія і дорослих пасажирів, безпеку дітей, безпеку пішоходів і ефективність електронних систем безпеки.
Найбезпечнішим «Представницьким автомобілем» експерти назвали п'яти дверний ліфтбек Volkswagen Arteon. Модель отримала одні з найвищих оцінок серед автомобілів, протестованих Euro NCAP в 2017 році. Так безпеку водія і дорослих пасажирів експерти оцінили в 96%, безпеку дітей - в 85%, пішоходів - в 85% і ефективність електронних систем безпеки - в 82%.
Кращим «Компактним кросовером» названий Volkswagen T-Roc. Безпека водія та пасажирів самого маленького кросовера в лінійці німецького бренду експерти оцінили в 96%, безпеку пасажирів-дітей - в 87%, пішоходів - 79%, ефективність електронних систем - в 71%.
Ще один представник сімейства Volkswagen став кращим в категорії «Малий автомобіль» і це Polo шостого покоління. На думку експертів, модель забезпечує безпеку водія і дорослих пасажирів на 96%, дітей - на 85%, пішоходів - на 76%. Робота електронних систем безпеки була оцінена на 59%.

Переглянути відео тестів Ви можете тут
Ми пишаємося досягненнями Volkswagen.