Автомир Новини

Свіжі та актуальні новини від Автомир.

  1. Новини
  2. Фахівці EURO NCAP назвали найбезпечніші автомобілі 2017 року.
15.01.2018
Світ Фольксваген

Фахівці EURO NCAP назвали найбезпечніші автомобілі 2017 року.

У трьох категоріях з шести переможці представники сімейства Volkswagen.

vw

Рейтинг «Кращі в своєму класі» незалежна європейська організація Euro NCAP публікує один раз на рік, оцінюючи автомобілі за однаковими стандартами і визначаючи кращу модель серед аналогів. Незважаючи на те, що протягом 2017 року експерти організації зазнали рекордне за всю двадцятирічну історію Euro NCAP кількість автомобілів - понад 70 моделей, переможці були визначені в шести основних категоріях.
Переможець в кожному класі визначено на підставі зваженої суми оцінок, отриманої автомобілем в чотирьох категоріях: захист водія і дорослих пасажирів, безпеку дітей, безпеку пішоходів і ефективність електронних систем безпеки.
Найбезпечнішим «Представницьким автомобілем» експерти назвали п'яти дверний ліфтбек Volkswagen Arteon. Модель отримала одні з найвищих оцінок серед автомобілів, протестованих Euro NCAP в 2017 році. Так безпеку водія і дорослих пасажирів експерти оцінили в 96%, безпеку дітей - в 85%, пішоходів - в 85% і ефективність електронних систем безпеки - в 82%.
Кращим «Компактним кросовером» названий Volkswagen T-Roc. Безпека водія та пасажирів самого маленького кросовера в лінійці німецького бренду експерти оцінили в 96%, безпеку пасажирів-дітей - в 87%, пішоходів - 79%, ефективність електронних систем - в 71%.
Ще один представник сімейства Volkswagen став кращим в категорії «Малий автомобіль» і це Polo шостого покоління. На думку експертів, модель забезпечує безпеку водія і дорослих пасажирів на 96%, дітей - на 85%, пішоходів - на 76%. Робота електронних систем безпеки була оцінена на 59%.

Переглянути відео тестів Ви можете тут
Ми пишаємося досягненнями Volkswagen.

 

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.