Автомир Новини

Свіжі та актуальні новини від Автомир.

  1. Новини
  2. Бренд Volkswagen Комерційні автомобілі виступив спонсором головної аграрної події року
09.12.2019
Новини від Фольксваген

Бренд Volkswagen Комерційні автомобілі виступив спонсором головної аграрної події року

Volkswagen Multivan на конференції PRO100AGRO

VW Multivan_PRO100AGRO

3 грудня відбулася конференція PRO100AGRO, визначна аграрна подія року, на якій кращі представники галузі підсумували свої досягнення та представили основні тенденції розвитку агробізнесу на майбутнє.

Бренд Volkswagen Комерційні автомобілі виступив спонсором даного заходу. На заході був представлений мінівен - Volkswagen Multivan.

Multivan шостого покоління - це універсальний мінівен бізнес-класу з салоном, що легко трансформується, потужними економічним двигуном, опціональним повним приводом, сучасними асистентами водія і новими інфомедіа-системами. Відзначимо: Multivan люблять не лише в «ділових кругах». Він відмінно підходить для ролі сімейного авто і прекрасно пристосовується до життя у великому місті.

Учасники конференції змогли отримати більше інформації про Volkswagen Multivan, ознайомитися з технічними характеристики та розглянути пропозицію придбання авто.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.