автомобілі Volkswagen
 
 

Оригінальні деталі Volkswagen® розроблені спеціально для кожної моделі. Їх відрізняють дуже високі стандарти якості і незмінно ідеальна відповідність Вашому автомобілю Volkswagen.

Результатом використання Оригінальних деталей стане скорочення тривалості ремонту і оптимальні робочі характеристики автомобіля. Тут точність відповідності деталей виходить за межі найдосконаліших вимірів. Іншою досить значною перевагою цієї продукції є її сумісність з усіма матеріалами, використовуваними Volkswagen. Цим, наприклад, усувається ймовірність ушкодження лакофарбових покриттів автомобіля, його синтетичних і гумових деталей, або навіть гірше - корозії металів, яка можлива при використанні невідповідних марок присадок до охолоджуваної рідини або рідин омивача вітрового скла.

Крім того, незаперечною перевагою є найпередовіші досягнення у виробництві автомобілів Volkswagen, тому що вони негайно стають стандартом і для Оригінальних деталей.

І навіть з позиції ціни, Оригінальні Деталі є безсумнівно кращим вибором, враховуючи вартість усього експлуатаційного ресурсу автомобіля.

З Оригінальними Деталями Volkswagen®, Ви завжди робите правильний вибір. Вони пропонують максимум якості і надійності, як і Ваш Volkswagen.

Оригінальні деталі Volkswagen®:
- відповідають вимогам якості, які застосовувались під час виробництва Вашого автомобіля,
- гарантують злагоджену і гармонійну роботу всіх компонентів автомобіля,
- пропонують найкращу комбінацію безпеки, надійності і робочих характеристик.

Лише з оригінальними запасними частинами Ваш Volkswagen на 100% Volkswagen

На складі ТОВ "Автомир" завжди в наявності більше 8000 найменувань оригінальних запчастин Фольксваген.

Якщо необхідна запчастина для Вашого автомобіля відсутня, то Ви можете придбати її на замовлення. Термін постачання запчастин від 1 дня (зі складу імпортера) або від 10 днів, якщо запчастина замовляється в Німеччині.

Для оптових покупців та корпоративних клієнтів діють спеціальні конкурентні ціни.

Для того щоб дізнатися рекомендовані ціни надішліть артикулний номер деталі на spareparts@automir.com.ua

Телефони відділу продажу запчастин: (044) 566-25-19, 566-25-22.