автомобілі Volkswagen
 
 
Амортизатори призначенні для забезпечення зчеплення коліс з дорогою. Вони урівноважують зусилля і стабілізують кузов при маневруванні, прискоренні та гальмуванні реагуючи на всілякі нерівності, створюючи однаковий тиск усіх коліс на поверхню дороги.
Амортизатор взаємодіють з кузовом, підвіскою та пружинами. Частота руху поршня амортизатора безпосередньо залежить від частоти коливань кузова і підвіски. Це підвищує опір гідравлічної рідини, збільшуючи таким чином ефект гасіння коливань. Належна робота пружин можлива лише у поєднанні з амортизаторами. Від взаємодії цих деталей залежать безпека та комфорт під час руху.
Належна робота підвіски автомобіля можлива лише за умови ідеального стану всіх складників «трикутника безпеки» - шин, гальм та амортизаторів. Висока якість амортизаторів Economy також сприяє оптимізації роботи систем ABS та ESP.
Амортизатори Economy спроектовані спеціально для автомобілів віком понад п'ять років. Завдяки оптимізації низки конструкційних параметрів вони розраховані на коротший строк служби, що відповідає строку експлуатації таких автомобілів.
 
За результатами випробувань у поєднанні з іншими компонентами шасі і підвіски, а також електронними системами (ABS, ESP тощо) амортизатори Economy дають вищий рівень безпеки та комфорту.
 
 
Як виникає несправність?
Природне зношення під час нормальної експлуатації
Корозія внаслідок впливу бруду, дорожньої солі та вологи
Частий рух нерівними дорогами
Часті поїздки з максимальним завантаженням або перевантаженням
Перевищення допустимого навантаження на тягово-зчіпний пристрій
Використання неякісної продукції конкурентів:
Несумісність з компонентами шасі/підвіски (пружинами, важелями, гальмівною системою), що призводить до погіршення керованості авто
 
Як визначити несправність?
 
Підвищена чутливість до бічного вітру
Розгойдування автомобіля і після подолання нерівностей
Стук під час руху нерівною дорогою на низьких швидкостях
Нерівномірне та/або інтенсивніше зношення шин
Биття керма, вібрація коліс при екстреному гальмуванні
Хиткість у поворотах
Збільшення гальмівного шляху
Витік рідини з амортизаторів створює загрозу для безпеки! Такий амортизатор підлягає терміновій заміні
 
Наслідки несправностей
 
Відсутність демпфірування
Значне погіршення керованості
Збільшення гальмівного шляху
до 20%
Нещільне прилягання коліс до поверхні дороги при екстреному гальмуванні призводить до неконтрольованого заносу. Автомобіль втрачає зчеплення з дорогою.
Занос
Автомобіль продовжує розгойдуватися після подолання нерівностей. Розгойдування кузова посилюється. У такій ситуації автомобіль стає практично некерованим і його може занести
Втрата стійкості на поворотах
Підвищена хиткість передньої частини автомобіля і знос передньої осі, особливо під час різких маневрів
Висока ймовірність аквапланерування
З огляду на відсутність надійного контакту з поверхнею дороги, навіть на низьких швидкостях шини піднімаються над дорожнім покриттям під дією води. Це створює ефект аквапланерування, що призводить до втрати керованості і критичного зниження ефективності гальм. Ефект аквапланерування зникає після подолання водної перешкоди.
Підвищена чутливість до бічного вітру
Істотне погіршення курсової стійкості
Порушення роботи систем активної безпеки (ABS, ESP)
Слушні поради / комерційні аргументи
 
 
Амортизатори серії Volkswagen Economy є оптимальним рішенням, оскільки вони…
 
... розроблені спеціально для автомобілів віком понад п'ять років.
... відповідають стандартам якості Volkswagen.
... дешевші від Оригінальних деталей більш ніж на 20% завдяки адаптації до віку автомобіля.
... компенсують різницю навантажень у різних точках шасі/підвіски, наприклад на поворотах, забезпечуючи стійкість та належну керованість.
... реагують на кожну нерівність дороги та гарантують надійне зчеплення з дорожнім полотном за рахунок інтенсивного гасіння вібрацій. Це підвищує стійкість автомобіля при маневруванні та комфорт руху.
... забезпечують курсову стійкість автомобіля, особливо при екстреному гальмуванні, та виключають втрату контакту з дорожнім покриттям навіть при буксируванні тяжкого причепа або при максимальному завантаженні.
... прекрасно підходять для різних моделей Volkswagen та ефективно працюють у поєднанні з усіма компонентами шасі/підвіски - гальмами, рульовим управлінням, шинами й електронними системами активної безпеки.
... не відрізняються за експлуатаційними якостями від Оригінальних деталей, проте мають перевагу в ціні.
... не допускають компромісів щодо безпеки. У контексті безпеки амортизатори Economy не поступаються Оригінальним амортизаторам Volkswagen.
 
Як власникові автомобіля, вам слід...
 
... стежити за змінами у поведінці автомобіля. Як правило, погіршення ходових якостей автомобіля свідчить про зношенняамортизаторів.
… дотримуватися періодичності технічного обслуговування.
Зношення амортизаторів - доволі тривалий процес. Часто погіршення ходових якостей залишається непоміченим. Через це амортизатори підлягають обов'язковій перевірці при пробігу від 60 000 до 80 000 км.
 
Чи знаєте ви, що...
... амортизатори впливають на дорожню безпеку, оскільки утримують автомобіль на заданій траєкторії руху?
… за даними інституту TÜV кожен десятий автомобіль експлуатується з несправними амортизаторами, створюючи загрозу для безпеки дорожнього руху?
... стан амортизатора можна оперативно проконтролювати за допомогою нашого діагностичного обладнання?
… ефективна робота систем безпеки - ABS та ESP ‒ можлива лише за наявності точної інформації про роботу шасі? Несправність амортизаторів призводить до спотворення сигналів. Це тягне за собою підвищення ризику перекидання автомобіля під час різкої зміни напрямку руху.
... несправність амортизаторів підвищує ймовірність аквапланерування та чутливість до бічного вітру, призводить до биття керма і розгойдування автомобіля при подоланні нерівностей, а також до інтенсивного зношення шин?
... несправні амортизатори значно збільшують гальмівний шлях автомобіля при екстреному гальмуванні?
 

 

              Менеджери відділу запасних частин 
 

Олександр Лойко

 

Тел./факс.: (044) 566 25 17
Тел.: (044) 566 25 16
​oleksandr.loiko@automir.com.ua

 

Сергій Зарецький 
 
Тел./факс.: (044) 566 25 17
Тел.: (044) 566 25 16
 

  • Що таке запчастини Economy?

    Деталі Volkswagen Economy для автомобілів Volkswagen від 5 років і більше.

    Більш детально