автомобілі Volkswagen
 
 

Рубрика:

Модель автомобіля:

Volkswagen – лідер продажу дизельних автомобілів в Україні

26 березня 2013

Станом на кінець 2012 бренд Volkswagen PKW (легкові автомобілі) встановив новий рекорд - за 12 місяців клієнтам було передано  14485 автомобілів. Таким чином, об'єми продажу збільшилися на 32,5% у порівнянні з 2011 роком, який було завершено із результатом у 10928 автомобілів. Але це лише один рекордний показник, який вкотре доводить високу конкурентоспроможність автомобілів Volkswagen та відповідний рівень задоволення потреб клієнтів. Інший - 5065 авто або 34,97% - саме таку частину від загальної кількості проданих брендом автомобілів було реалізовано із дизельними двигунами.  За результатами 2012 року це найбільший показник з-поміж усіх автоімпортерів України як в процентному відношенні до загальної кількості, так і в кількісному вираженні. Вищенаведені цифри можна трансформувати у відношення до загальної кількості усіх дизельних автомобілів легкової групи, що продані на території України у 2012 році, за цим показником Volkswagen PKW посідає перше місце рейтингу із показником 16%.

У такий спосіб бренд Volkswagen підтверджує історичне звання лідера дизельного сегменту: у 1975 році було випущено перший у світі серійний дизельний автомобіль компакт-класу, ним став Volkswagen Golf першого покоління. Згодом, у 1982 році, але в рамках тієї ж, першої, генерації флагмана Концерну, було представлено революційний Golf GTD із турбодизельним двигуном. А в 1993 році бренд Volkswagen першим презентує дизельний двигун із прямим впорскуванням палива та турбонаддувом та реєструє дану технологію як товарний знак під абревіатурою TDI.

Сьогодні, Volkswagen PKW представляє на українському ринку широкий вибір дизельних агрегатів: від малолітражного 1,2-літрового до надпотужного 340-сильного двигуна об'ємом 4,2 літра. Клієнтам пропонуються наступні конфігурації модельного ряду:

Polo 1,2 TDI 75 к.с.

Новий Golf 2,0 TDI 110 к.с

Golf Plus та Golf Variant 1,6 TDI 105 к.с.

Touran 2,0 TDI 110 к.с.

Jetta 2,0 TDI 140 к.с.

Tiguan 2,0 TDI 140 к.с. з повним приводом 4Motion

Passat /Passat Variant 2,0 TDI 140 к.с.       

СС 2,0 TDI 140 к.с.

Touareg 3,0 TDI 245 к.с. та 4,2 TDI 340 к.с., обидва варіанта з повним приводом 4Motion

Важливо зауважити, що наведені моделі пропонуються з механічною або автоматичною коробкою передач.

Дизельні двигуни сімейства TDI  від Volkswagen - це висока економічність, низька витрата пального, довгі інтервали між сервісним обслуговуванням, змінна геометрія турбін, що забезпечує оптимальне наповнення циліндрів та ефективне згоряння, а також низький рівень шкідливих викидів в атмосферу. Філософія технології TDI - поєднання економічності та динамічності в одному агрегаті. Відмінною рисою дизельних двигунів Volkswagen є високі тягові характеристики: комбінація прямого впорскування пального системою Common-Rail турбонагнітача та обробки випускних газів забезпечують високий обертальний момент при малих обертах, наприклад, модель Jetta 2,0 TDI 140 к.с. досягає максимального обертального моменту в 320 Нм починаючи вже із 1750 обертів/хв. Тож, технології TDI від Volkswagen - це уособлення передових розробок концерну, що обумовлює позиціонування автомобілів із дизельними двигунами у якості достойної альтернативи бензиновим.

Варто зауважити, що внаслідок введення додаткового державного мита на бензинові автомобілі з робочим об'ємом від 1000 см. куб. до 2200 см. куб., які імпортуються в Україну, у розмірі до 12,95%, вартість таких автомобілів відповідно зростатиме. Проте, дане нововведення не розповсюджується на автомобілі із дизельними двигунами. Отож пропонуємо Вам завітати до найближчого офіційного дилерського центру та на власному досвіді переконатися у численних перевагах автомобілів Volkswagen з технологією TDI та вигідності діючих цінових пропозицій.

comments powered by HyperComments