автомобілі Volkswagen
 
 

Рубрика:

Модель автомобіля:

Volkswagen Multivan став володарем премії Motor Klassik

Автор: Автомир, 2 квітня 2014

 
Переконлива перемога у своїй категорії: Multivan отримав майже 60 % голосів
 
Multivan – це класика. Принаймні, такої думки дотримуються 13 494 людини, які читають німецький журнал Motor Klassik та тематичний інтернет-портал motor-klassik.de. Multivan у черговий раз зайняв перше місце у категорії автомобільних фургонів, завоювавши титул «Класика майбутнього».
Multivan марки Volkswagen Комерційні автомобілі у ході багатьох років користується незмінним успіхом і не знає собі рівних. У перше, цей законодавець трендів був представлений широкій  публіці у 1985 році, коли і став сполучною ланкою між мікроавтобусами, житловими причепами і автомобільними-фургонами. По цей день вже третє покоління цієї успішної моделі з Ганновера у повній мірі відповідає покладеним на нього задачам.
 
 
«Multivan завжди служив сполучною ланкою між двома світами – світом бізнесу і світом вільного часу. І тим радісніше для нас: наша успішна модель, яка у наступному році відмітить своє 30-річчя, вже сьогодні стала класикою майбутнього. Цей автомобіль для справжніх поціновувачів, і ми докладаємо багато зусиль, аби він залишався таким», – відмічає Рамсіс Мусса.
 
comments powered by HyperComments