автомобілі Volkswagen
 
 

Рубрика:

Модель автомобіля:

Volkswagen Комерційні автомобілі на мисливській виставці Jagd & Hund.

3 лютого 2014

 
Марка Volkswagen Комерційні автомобілі на мисливській виставці у Європі продемонструє свої моделі з повним приводом 4MOTION, призначені для любителів мисливства та відпочинку на природі. Очікується, що за 6 днів виставки Jagd & Hund, яка пройде у Дортмунді (Німеччина) з 4 по 9 лютого, її відвідають приблизно 70 тис. чоловік.
 
На стенді площею 150 кв. м. в залі 3B марка покаже відвідувачам декілька автомобілів з повним приводом 4MOTION, який чудово підійде для любителів полювання, рибної ловлі та відпочинку на природі, а також запеклим собаководам. Показаний модельний ряд включає в себе автомобіль Cross Caddy та модель Amarok в особливому виконанні Edition GRUBE Forst.
 
Amarok Edition GRUBE Forst на додаток до стандартної комплектації оснащений відкидною алюмінієвою рампою, захисною сіткою та двома фарами робочого світла у задній частині кузова. У комплектацію також входить електрична лебідка з пультом дистанційного управління, тяговою силою у 1134 кг та 14-метровим сталевим тросом. Amarok матового зеленого кольору обладнаний кронштейнами для запасного колеса та для довгих знарядь, захисним кантом на двері кузова з можливістю кріплення рами. Шини підвищеної прохідності 225/75 R 16 роблять автомобіль ідеальним для лісового хазяйства.
 
Одним із самих цікавих пунктів у програмі виставки стане спеціальна траса, що імітує умови бездоріжжя. На ній відвідувачі у супроводі досвідчених інструкторів Volkswagen Driving Experience зможуть протестувати характеристики прохідності автомобілів.
 
Amarok був визнаний кращим мисливським автомобілем року у рамках виставки Jagd & Hund вже двічі: у 2013 і 2011 роках модель вдостоєна «Золотого кабана» - почесної нагороди у індустрії полювання та рибної ловлі.
 
Jagd & Hund у Дортмунді є найбільшою європейською виставкою продукції для мисливства та рибної ловлі. Більше 650 виробників щорічно представляють у 9 виставкових залах широкий спектр товарів для мисливців, риболовів, любителів собак та шанувальників відпочинку на природі. При цьому асортимент запропонованої продукції включає як спорядження так і одяг для полювання та рибної ловлі, так і автомобілі підвищеної прохідності.
comments powered by HyperComments