автомобілі Volkswagen
 
 

Рубрика:

Модель автомобіля:

Volkswagen Golf-Автомобіль року в Японії

15 листопада 2013

 

Oрганізатори Токійського автосалону 2013 року підвели підсумки конкурсу «Авто року в Японії». Переможцем було названо Volkswagen Golf сьомого покоління.

Визначним є факт, що протягом попередніх років існування конкурсу нагороди удостоювалися автомобілі виключно японських виробників, а цього разу, вперше за останні 34 роки, переможцем стала модель іноземного бренду. Volkswagen Golfотримав 504 бали від 60-ти авторитетних членів журі, залишивши далеко позаду найближчого конкурента від японського виробника, яких набрав 373 бали.

Сігеру Содзі, керівник місцевого представництва Концерну Volkswagen:

"Volkswagen Golf став першим імпортованим автомобілем, який удостоєно титулу найкращого у Японії. Ми отримали цю нагороду в результаті 60-річного досвіду реалізації моделей Volkswagen у Японії. Це стало визначною подією для всіх нас."

Організатори конкурсу визнають, що Volkswagen Golf наділено першокласним шасі, що забезпечує відмінні їздові характеристики та точність керування. Також, автомобіль створено на базі інноваційної платформи MQB та він відповідаєнайвищим стандартам екологічності і безпеки. Ціни на дану модель для японського ринку вважають помірними та адекватними, враховуючи що Volkswagen Golf - імпортний німецький автомобіль.

Нагадаємо, що до цього часу Volkswagen Golf сьомого покоління вже ставпереможцем міжнародних конкурсів, таких як «Автомобіль року 2013 в Європі», «Авто трофі», «Кращі автомобілі 2013», а також отримав 5 зірок Euro NCAP за систему захисту пасажирів.

Перейти до галерї Volkswagen Golf

comments powered by HyperComments