автомобілі Volkswagen
 
 

Рубрика:

Модель автомобіля:

Українці обирають новий Volkswagen Tiguan

Автор: Автомир, 9 лютого 2017

6 лютого 2017 року у готелі Hilton відбулася урочиста церемонія нагородження переможців щорічної всеукраїнської акції «Авто року 2017». За підсумками голосування громадського жюрі та суддів Volkswagen Tiguan став переможцем у номінації «Компактний кросовер 2017» в Україні.
Акція «Автомобіль року 2017» - це національний рейтинг популярності нових автомобілів, які були вперше презентовані українцям у 2016 році. До складу громадського журі входить будь-який учасник, який у період голосування заповнив спеціальну анкету на сайті або надіслав поштою організаторам конкурсу. Журналістське журі - 25 представників автомобільних ЗМІ, які голосували шляхом заповнення спеціальних бюлетенів після тестування усіх автомобілів-фіналістів на столичномуавтодромі «Чайка».
 
 
Акція «Автомобіль року» в Україні проходить вже 16 років поспіль. За цей час автомобілі Volkswagenнеодноразово здобували перемогу у відповідних номінаціях. Цей рік не став виключенням і новийTiguan здобув чергову нагороду - «Компактний кросовер 2017». Нагадаємо, що минулого року Volkswagen Passat був переможцем даного конкурсу у номінації «Середній клас 2016».
Новий Tiguan представлений на українському ринку з вельми широкою гамою двигунів - від 1,4 л.бензинового TSI потужністю 150 к.с. до 2,0 л. турбодизельного TDI на 190 к.с. Його зовнішній вигляд вкарбовується у пам'яті та вражає своїми виразними і водночас стрімкими лінями, а технологічне оснащення - своїми можливостями. Автомобіль обладнано передовими інноваційними асистентами водія та найсучаснішими системами безпеки. Новий Tiguan безсумнівно доводить, що він - флагман свого класу, втілення останніх інженерських розробок німецького автомобілебудування та абсолютно аргументований вибір своїх власників. Визнання Tiguan «Компактним кросовером 2017» - є дуже вагомою нагородою, оскільки частка кросоверів у 2016 році на ринку України майже зрівнялася з продажами легкових автомобілів.
 
comments powered by HyperComments