автомобілі Volkswagen
 
 

Рубрика:

Модель автомобіля:

Новий Volkswagen Touran!

Автор: Автомир, 27 лютого 2015

Volkswagen презентував нове покоління Touran у Вольфсбурзі 24 лютого 2015 року.
Третє покоління Touran має більш спортивний вигляд завдяки оновленому дизайну. Інтер'єр також був видозміненим  - простір всередині може бути налаштований відповідно до Ваших запитів за допомогою оновленої системи складних сидінь, кожне з яких має кріплення  ISOFIX. 47 різноманітних відсіків всередині і цілих 1 040 л місткості стануть у нагоді під час сімейних подорожей на будь-які відстані.
Новий  Touran сконструйований на базі модульної платформи MQB, яка дозволила одночасно збільшити розміри та при цьому зменшити вагу автомобіля на 62 кг. Разом з тим, удосконалення аеродинаміки і використання нових двигунів призвело до зменшення витрат палива.
Широкий ряд нових інформаційно-розважальних та допоміжних систем вперше встановлюється на автомобіль цього класу. Разом із системою захисту від повторних зіткнень (Post-Collision Braking System), найкращий сімейний бестселер також може бути оснащений: адаптивним круїз-контролем  ACC і Front Assist, системою екстреного гальмування  (City Emergency Braking), системою моніторингу заторів (Traffic Jam Assist), системою активного захисту водія та пасажирів (Pre-Crash), помічником при зміні смуги руху Side Assist з системою оповіщення водія (Rear Traffic Alert) і системою маневрування причепом (Trailer Assist). Нові характеристики Touran включають електронний багажник з функцією відкривання без рук Easy Open, яка активується рухом ноги, вибір профілю стилю водіння та високоефективні LED фари.
Поставки на територію України заплановані на осінь 2015 року.
comments powered by HyperComments