автомобілі Volkswagen
 
 

Рубрика:

Модель автомобіля:

Новий Touran!

Автор: Автомир, 22 січня 2016

Автомир повідомляє приємну новину з 22.01.2016 р., РОЗПОЧАТО прийом замовлень у виробництво дизельних автомобілів Volkswagen Touran!
Вам ми пропонуємо Volkswagen Touran (2,0 л, 81 кВат / 110 к.с.).
 
Новий Touran побудований на інноваційній модульній платформі MQB, що дозволило збільшити розміри автомобіля, але при цьому зробити його легшим за попередника на62 кілограми. Разом з тим інженери спромоглися удосконалити аеродинамічні показники, що у поєднанні із сучасними двигунами призвело до зменшення витратпального на 19%.
 
Новинка оснащується численними технологічними рішеннями та інноваціями Концерну Volkswagen і пропонується у двох варіантах виконання: п`яти- та семимісному. Простір всередині може бути налаштований відповідно до ваших запитів за допомогою оновленої системи складних сидінь, кожне з яких має кріплення ISOFIX.Об`єм багажного відділення має безліч варіантів для трансформації та складає від 834л до 1980 л для п`ятимісної версії. Семимісний Touran при встановлених трьох рядах сидінь має 137 л вільного простору для багажу, який можна збільшити до максимальних 1857 літрів.
 
Новий Touran третього покоління оснащується системою екстреного гальмування в міських умовах City Emergency Braking, системою фронтального контролю Front Assist та адаптивним круїз-контролем ACC, який здатен самостійно зупиняти автомобіль до 0 км/год та рушати з місця для досягнення заданої швидкості. Про безпеку пасажирів також піклується система запобігання вторинним зіткненням Multi Collision Brake, а також функція моніторингу «сліпих зон» Side Assist. Автомобіль оснащується камерам кругового огляду 360° Area View та автоматичною системою динамічного керування дальнім світлом Dynamic Light Assist.
 
Особливої уваги заслуговує чергове покоління мультимедійних систем, які оснащуються високоякісними TFT-дисплеями із функцією Touchscreen діагоналлю від 12,7 см (5 дюймів) до 20,3 см (8 дюймів). Вони дозволяють використовувати високошвидкісний 3G інтернет та можуть виступати у якості Wi-Fi точки доступу для мобільних пристроїв. Також пропонується максимальна синхронізація гаджетів за допомогою бортових систем Android Auto (Google) та CarPlay (Apple). Підключення автомобіля до мережі Інтернет дозволяє використовувати сервіси Google Earth таGoogle Street View наряду із оригінальними навігаційними системами.
 
Новий  Volkswagen Touran третього покоління представлений на українському ринку в трьох традиційних комплектаціях - Trendline, Comfortline та Highline.
 
Деталі, з’ясовуйте у наших менеджерів з продажу автомобілів:
телефон: (044) 566 00 40
 

Бабанська Світлана
моб.: (067) 449 34 10

Ковбасюк Сергій
моб.: (066) 357 88 78 ​

Скляренко Олексій
моб.: (067) 659 11 21

e-mail: sales@automir.com.ua  


Trade-in?  
Поливаний Денис   
моб.: (098) 888 19 83  
e-mail: denys.polyvanyi@automir.com.ua  

Кредит або лізинг?  
Титаренко Ольга   
моб.: (063) 995 02 49  
e-mail:olga.tytarenko@automir.com.ua


 
 
 
comments powered by HyperComments