автомобілі Volkswagen
 
 

Рубрика:

Модель автомобіля:

New Golf Variant

11 липня 2013

Ми впевнені, що нове покоління Golf Variant сподобається нашим Клієнтам, тому що Golf Variant в сьомому поколінні – це не тільки надійний та практичний універсал, це спортивний та динамічний автомобіль з неповторним яскравим дизайном.
Новий Golf Variant оснащено вдосконаленими системами безпеки та комфорту, інноваційними економічними бензиновими та дизельними двигунами, а також новими технологіями ходової частини. Автомобіль побудовано на модульній платформі MQB, яка також використовується як основа для Golf 7 хетчбек. Завдяки новим технологіям масу автомобіля вдалося зменшити на 105 кг., а витрати палива – на 15% у порівнянні з попередником. Гарною новиною стане також те, що Новий Golf Variant відтепер вироблятиметься в Німеччині, а саме в місті Мозель.
Однією з головних переваг нового Golf у кузові універсал є функціональний салон. Об’єм вантажного відділення збільшено на цілих 100 л, та складає 605 л (не складаючи спинки задніх сидінь). А якщо використовувати вантажне відділення по максимуму, склавши спинки задніх сидінь, його об’єм складе 1620 л., що на 125 л. більше за попередника.Перша поставка в кількості 35 автомобілів планується на 3-й календарний тиждень вересня.

Дізнайтеся більше про Golf Variant  в автоцентрі «Автомир» за адресою м. Київ, вул. Бориспільська, 7., або просто зателефонуйте за телефоном  044 566-00-40 кваліфіковані спеціалісти нададуть всю інформацію стосовно новенького Golf Variant.

comments powered by HyperComments