автомобілі Volkswagen
 
 

Рубрика:

Модель автомобіля:

Команда Volkswagen здобула першу перемогу у WRC

29 березня 2013

07.02 - 10.02 відбувся другий етап Світової першості з WRC - Ралі Швеції. На вкритій льодом та снігом скандинавській трасі, у надзвичайній боротьбі з дев'ятикратним чемпіоном світу Себастьєном Льобом, екіпаж заводської команди Volkswagen у складі Себастьєна Ожьє та Жюльєна Інграссіа здобув першу перемогу.

Ралі Швеції не має аналогів у календарі WRC, оскільки вся траса вкрита льодом та снігом. А для участі в перегонах команди використовують спеціальні шини Michelin зі «шведськими шипами» висотою 7 мм та зимові налаштування автомобіля, включаючи спеціальні масла Castrol для двигунів та коробки передач.

Команда Volkswagen Polo R WRC #7 показала кращий час на 11 із 22 спецділянок. Екіпаж Ожьє/Інграссіа захопив лідерство з самого початку гонки, показавши перший результат у кваліфікаційному заїзді, та зберіг свою позицію до самого фінішу. Другий екіпаж команди Volkswagen, Ярі-Матті Латвала/Міккі Анттіла, став четвертим та приніс додаткові очки у загальний залік.

Ярі-Матті Латвала, Polo R WRC #7

«Я здивований роботою всієї команди Volkswagen. Настільки швидко досягти перемоги в дебютному сезоні - це майже неможливо. Я дуже прагнув зайняти одне з призових місць на Ралі Швеції, і це було можливо. Проте мені потрібен ще час, щоб звикнути до цього автомобіля. Я дуже радий за свого напарника по команді Себастьєна Ожьє, він зробив усе, що мав. На наступних етапах я докладу максимум зусиль, щоб виступати на такому ж рівні.»

Себастьєн Ожьє, Polo R WRC #8

«Я не можу приборкати емоції, це надзвичайно! Ми просто кричали від радості. Це щось неймовірне: здобути першу перемогу для Volkswagen уже в другій гонці. Можливо, це найважливіша подія у моїй кар'єрі. Polo R WRC поводився ідеально протягом усього етапу. Мої колеги провели надзвичайну роботу по підготовці автомобіля. В Швеції могло трапитися будь-що, але нам пощастило. Це складний етап, і я доже пишаюся тим, що став другим представником Центральної Европи, який переміг на цьому етапі, обійшовши наразі найкращого пілота WRC. Ми мали показувати максимум, оскільки Себастьен Льоб був націлений на перемогу та атакував до самого фінішу. Зараз я просто щасливий.»

Тож, за результатами другого етапу 2013 року - ралі Швеції,  маємо:

1. Себастьєн Ожьє / Жюльєн Інграссіа

Volkswagen

3 год 11 хв 41,9 с

2. Себастьєн Льоб / Даниель Елена

Citroen

+ 41,8 с 

3. Мадс Остберг / Йонас Андерссон

Ford

+ 1 хв 24,5 с 

4. Ярі-Матті Латвала / Міккі Анттіла

Volkswagen

+ 1 хв 30,6 с 

5. Тьєррі Неввіль / Ніколас Гілсоул

Ford

+ 5 хв 06,4 с 

6. Юхо Ханнінен / Томі Туомінен

Ford

+ 5 хв 43,1 с 

7. Мартін Прокоп / Міхал Ернст

Ford

+ 11 хв 25,4 с 

8. Хеннінг Солберг / Еміль Акселссон

Ford

+ 11 хв 42,7 с 

Особистий залік пілотів:

1. Себастьєн Ожьє

46 очок

2. Себастьєн Льоб

43 оч.

3. Мадс Остберг

24 оч.

4. Дані Сордо

15 оч.

5. Ярі-Матті Латвала

14 оч.

6. Міко Хірвонен

12 оч.

 

Кубок конструкторів:.

1. Citroen Total Abu Dhabi WRT

57 очок

2. Volkswagen Motorsport

55 оч.

3. Qatar M-Sport WRT

31 оч.

4. Abu Dhabi Citroen Total WRT

15 оч.

5. Lotos WRC Team

12 оч.

Наступний, третій, етап - ралі Мексики, відбудеться 07.03.2013 - 10.03.2013.

Нагадуємо, що трансляції перегонів WRC відбуваються виключно на Першому Автомобільному телеканалі, генеральний партнер трансляцій - офіційний імпортер автомобілів Volkswagen - ТОВ «Порше Україна».

Також ви можете слідкувати за останніми подіями, що відбуваються у світі WRC, на спеціальному сайті www.rallytheworld.com

comments powered by HyperComments