автомобілі Volkswagen
 
 

Рубрика:

Модель автомобіля:

Чергова перемога Volkswagen у WRC

26 березня 2013

З 07.03 по 10.03 відбувся третій етап світової першості з WRC - Ралі Мексики, за результатами якого команда Volkswagen у складі Себастьєна Ожьє/Жюльєна Інграссіа здобула чергову, другу поспіль, перемогу за надзвичайно складних умов. Дует переможців фінішував першим на 16 із 23 спецділянок, продемонструвавши неабияку стабільність та витривалість. На завершення, Себастьєн Ожьє посів перше місце на додатковому Power Stage та додав ще 3 бонусних очка в особистий залік в боротьбі за титул чемпіона світу.

Маршрут Ралі Мексики пролягав центральною частиною країни навколо міст Леон, Гуанахуато та Сілао. Протягом усієї траси довжиною 394,88 км  пілотам заважав мілкий гравій, що виривався із-під коліс, стовбури здійманого у повітря піска і пилу та температура навколишнього середовища, яка сягала позначки 30 градусів по Цельсію. За таких екстремальних умов двигуни спорткарів перегріваються, а їх потужність знижується в середньому на 30%, тому бажання прискоритися може стати для спортсменів фатальною помилкою та вивести екіпаж зі змагання.

Йост Капіто, директор Volkswagen Motorsport: «Якщо чесно, то ми не передбачали такого успіху Polo R WRC на першому гравійному етапі. Звичайно, ми ретельно готуємося до кожного етапу і Ралі Мексики - не виключення. Перемога у Мексиці - це заслуга всіх членів команди, які продемонстрували ідеальну злагодженість. Неможливо переоцінити й виступ Себастьєна Ожьє: саме він зіграв найважливішу роль та дозволив нам боротися за перемогу з перших секунд перегонів. Ярі-Матті Латвала виступив не менш вражаюче. Йому дуже не пощастило на початку ралі, але він боровся до останнього та зумів відвоювати позицію у заліку. Пошкодження його підвіски вказує нам на необхідність удосконалення нашого Polo R WRC.»

Себастьєн Ожьє, Polo R WRC #8

«Фантастичне відчуття. Мій Polo WRC ідеально пройшов усю дистанцію. Я вдячний за це всій нашій команді. Перемога в дебютному ралі на гравії - особлива для всіх нас. Ми відчайдушно боремося, тому здобуваємо перемоги. На першій спецділянці я керував надзвичайно обережно, об'їжджаючи кожній камінець. Але вже після декількох кілометрів я натиснув на педаль акселератора та відчув усю потужність нашого Polo. Зараз ми значно випереджаємо своїх суперників у Чемпіонаті, але попереду ще 10 етапів.»

Ярі-Матті Латвала, Polo R WRC #7

«З моменту старту ралі все почало складатися не дуже вдало. На перших кілометрах траси ми пошкодили підвіску після наїзду на камінь та були вимушені зійти з дистанції. Після цього механіки зробили неможливе та полагодили автомобіль. На залишку траси я попрацював над своїм стилем пілотування. Тепер я відчуваю себе значно впевненіше за кермом Polo R WRC, саме це вселяє в мене надію на мої плани напередодні Ралі Португалії.»

Тож, за результатами третього етапу 2013 року - ралі Мексики,  маємо:

1. Себастьєн Ожьє

Volkswagen

4 год 30 хв 27 с

2. Міко Хірвонен

Citroen

+ 3 хв 28,9 с 

3. Тьєррі Неввіль

Ford

+ 4 хв 23,8 с 


4. Дані Сордо

Citroen

+ 6 хв 06,7 с 

5. Нассер Аль-Аттіях

Ford

+ 8 хв 34,5 с 

6. Кріс Аткінсон

Citroen

+ 11 хв 28 с 

7. Кен Блок

Ford

+ 11 хв 48,3 с 

8. Беніто Гуерра

Citroen

+ 12 хв 49,8 с 

Особистий залік пілотів після етапу Мексики:

1. Себастьєн Ожьє

74 очок

2. Себастьєн Льоб

43 оч.

3. Міко Хірвонен

30 оч.

4. Дані Сордо

27 оч.

5. Мадс Остберг

26 оч.

6. Тьєррі Неввіль

25 оч.

Кубок конструкторів:

1. Citroen Total Abu Dhabi WRT

87 очок

2. Volkswagen Motorsport

81 оч.

3. Qatar M-Sport WRT

37 оч.

4. Qatar WRT

35 оч.

5. Abu Dhabi Citroen Total WRT

23 оч.

Наступний етап - ралі Португалії, відбудеться 11.04.2013 - 14.04.2013.

Нагадуємо, що трансляції перегонів WRC відбуваються виключно на Першому Автомобільному телеканалі, генеральний партнер трансляцій - офіційний імпортер автомобілів Volkswagen - ТОВ «Порше Україна».

Також ви можете слідкувати за останніми подіями, що відбуваються у світі WRC, на спеціальному сайті www.rallytheworld.com

comments powered by HyperComments