автомобілі Volkswagen
 
 

Рубрика:

Модель автомобіля:

Авто року 2013

29 березня 2013

Нещодавно, 18 лютого, у готелі InterContinental Kyiv відбулася урочиста церемонія нагородження переможців щорічної всеукраїнської акції «Авто року 2013». Новий Volkswagen Golf став володарем премії «Легковий автомобіль компактного класу 2013».

Акція «Автомобіль року 2013» - це національний рейтинг популярності нових автомобілів, які з'явилися на вітчизняному ринку у період з 20.11.2011 по 20.11.2012. Кращі автомобілі у різних номінаціях визначають громадське та журналістське журі. До складу громадського журі входить будь який учасник, який у період голосування заповнив спеціальну анкету на сайті або надіслав поштою організаторам конкурсу. Журналістське журі - компетентні представники автомобільних ЗМІ, які голосували шляхом заповнення спеціальних бюлетенів після тестування усіх автомобілів-претендентів.

Акція «Автомобіль року в Україні» проходить у форматі загальнооцінювального рейтингу з 2001 року. За цей час автомобілі Volkswagen неодноразово ставали переможцями. Цей рік - не виняток: Новий Volkswagen Golf став володарем премії «Авто року 2013» у компактному класі.

Новий Golf представлений на українському ринку вже у сьомому поколінні. Він набув виразного та елегантного зовнішнього вигляду, став ще більш безпечним та підняв рівень комфорту на новий рівень. Вкотре Volkswagen Golf доводить, що він -  уособлення духу сучасності, еталон прогресивного автомобілебудування та беззаперечний лідер свого класу.

comments powered by HyperComments