автомобілі Volkswagen
 
 
Polo Sedan Volkswagen в Автомир

Volkswagen Polo Sedan

Volkswagen Polo Sedan - найдоступніше авто із модельного ряду компанії Фольксваген. Ззовні воно дещо нагадує "старшу" модель  - Jetta (Фольксваген Джетта).  Седан являється найпопулярнішим форм-фактором серед українських покупців, тому, тільки судячи із цього факту, імені Фольксваген та конкурентної ціни, можна сказати, що Поло Седан користується та буде користуватися популярністю.

Фольксваген Поло Седан  випускається у лише у версії із об'ємом 1,6, - тут автовиробник також приділив увагу специфіці попиту на малолітражні авто. До Вашого вибору буде механічна або дещо дорожча автоматична коробка передач.

При проектуванні автомобіля, автовиробник із запасом відносить до економ-класу, хоча у цілому деталі салону, перемикачі, сидіння мають належну якість. Поло Седанспроектований із урахуванням особливостей клімату та дорожнього покриття України - порівняно високий кліренс (17 см), витривалий двигун та покращені ходові якості авто справляють позитивне враження навіть у зимовий період.

Автомобіль котрий імпортується в Україну оснащений лише необхідним, але достатнім для безпечного та впевненого керування. У середній та старшій модифікації є навіть обігрів передніх сидінь та електропривод дзеркал. Як і будь-який інший моделі Фольксваген, Ваш Polo Sedan може бути оснащений додатковим обладнанням безпосередньо перед придбанням.

 
Акції та новини
 • Кредитування у гривні від PFG!

  4 серпня 2014

  Porsche Finance Group з 04 серпня 2014 року запускає новий продукт – кредитування у гривні.

  • Спеціальні пропозиції

  Подробнее
 • Шиномонтаж ЛЮКС класу!

  10 жовтня 2014

  З приходом осінніх холодів кожен водій повинен усвідомлювати, що якість та безпека їзди залежить від того, в яку гуму «взутий» його автомобіль.

  • Сервісні акції

  Подробнее