автомобілі Volkswagen
 
 
New Transporter Kastenwagen Volkswagen в Автомир
Новий Transporter.
Функціональний, універсальний, сповнений інновацій: новий Transporter чудово відповідає потребам професіоналів. Надсучасні системи-асистенти водія, нова кабіна з розвиненою системою впорядкування речей і найбільшим об'єм кузова в своєму класі роблять Transporter шостої генерації ідеальним помічником для щоденних завдань. Сучасний екстер'єр з точними вивіреними лініями також візуально підкреслює беззаперечний статус цього трудяги.
 
 
Салон.
В залежності від призначення моделі шостої генерації пропонуються в різних варіантах кабіни. Всіх їх поєднує концепція робочого місця водія: зручне сидіння, вивірена ергономіка, чудова оглядовість, відмінна керованість, безліч зручних ніш і полиць для підтримки чистоти і порядку. В такому мультифункціональному автомобілі отримуєш задоволення від керування.
 
 
Комфорт.
Максимальна функціональність, нові високоякісні тканинні оббивки сидінь та удосконалена система напрямних в пасажирському салоні забезпечують абсолютний комфорт під час ваших поїздок. Великий простір для зберігання речей і ергономічні та зручні сидіння створюють прекрасну атмосферу для водія і пасажирів та сприяють їх комфортному самопочуттю під час кожної поїздки.
 
Інфо-медіа системи.
Технології постійно розвиваються і нова шоста генерація є яскравим доказом цього: найдосконаліша інфо-медіа система здатна працювати з додатками, завантаженими на Ваш смартфон чи планшет. Сумісність інфо-медіа системи з гаджетом допомагає водієві не сумувати в довгій дорозі чи під час відпочинку на робочому місці. Також ця сумісність розширює можливості штатної навігаційної системи. А керувати інфо-медіа системою можливо не тільки за допомогою клавіш на кермі, а й голосом.
 
 
Наші менеджери з продажу автомобілів:
 
тел.: (044) 566 00 40
тел.: (067) 659 75 71
 
Бабанська Світлана
моб.: (067) 449 34 10
 
Безрученко Юрій 
моб.: (067) 408 51 15
 
Скляренко Олексій
моб.: (067) 659 11 21
 

 
Акції та новини
Акційні автомобілі