автомобілі Volkswagen
 
 
New Transporter Kombi Volkswagen в Автомир
Новий Transporter.
Функціональний, універсальний, сповнений інновацій: новий Transporter чудово відповідає потребам професіоналів. Надсучасні системи-асистенти водія, нова кабіна з розвиненою системою впорядкування речей і найбільшим об'єм кузова в своєму класі роблять Transporter шостої генерації ідеальним помічником для щоденних завдань. Сучасний екстер'єр з точними вивіреними лініями також візуально підкреслює беззаперечний статус цього трудяги.
 
Екстер'єр.
Новий сучасний дизайн з чистими лініями та вивіреними пропорціями простежується в усіх моделях нової шостої генерації. Нова передня частина яскраво помітна завдяки хромованим смужкам на решітці радіатора і особливо виразним фарам. Акцентів новій генерації також було додано новими задніми дверями та новими легкосплавними дисками.
 
 
Інфо-медіа системи.
Технології постійно розвиваються і нова шоста генерація є яскравим доказом цього: найдосконаліша інфо-медіа система здатна працювати з додатками, завантаженими на Ваш смартфон чи планшет. Сумісність інфо-медіа системи з гаджетом допомагає водієві не сумувати в довгій дорозі чи під час відпочинку на робочому місці. Також ця сумісність розширює можливості штатної навігаційної системи. А керувати інфо-медіа системою можливо не тільки за допомогою клавіш на кермі, а й голосом.
 
Двигуни і трансмісія.
Нові двигуни шостої генерації - це відмінна потужність, надійність, низький рівень споживання пального. Повною мірою розкрити потенціал наших моторів дозволяє інноваційна коробка DSG з подвійним зчепленням: зручна, як автомат, і практична, як механіка. А поєднання DSG і повного приводу 4MOTION взагалі є унікальним: незалежно від погодних умов чи дорожніх ситуацій Ви відчуватимете безпеку та комфорт нового рівня.
 
Наші менеджери з продажу автомобілів:
 
тел.: (044) 566 00 40
тел.: (067) 659 75 71
 
Бабанська Світлана
моб.: (067) 449 34 10
 
Безрученко Юрій 
моб.: (067) 408 51 15
 
Скляренко Олексій
моб.: (067) 659 11 21
 

 
Акції та новини
Акційні автомобілі