автомобілі Volkswagen
 
 
Passat Variant Volkswagen в Автомир

 

Volkswagen Passat Variant

 
Успіх матеріалізується.
Найпрекрасніше в успіху те, що досягнення можна чітко уявити та виміряти. З новим Passat та Passat Variant Ви можете і те, й інше, тому що вони здатні переконати як ззовні, так і зсередини. Це також визнали члени журі конкурсу Car of the Year та конкурсу iF Gold. Тому Passat став переможцем 2015 року. І зазначили наступне: Passat та Passat Variant є втіленням функціональності у найпрекраснішій її формі.
 
 

Незалежний, як і Ви.
Незалежність є результатом власної сили, а також здібності робити її видимою для оточуючих. Ви відразу можете оцінити, наскільки Passat та Passat Variant є прогресивними. Зовні до помітних деталей належать характерно оформлені світлодіодні передні фари, задні ліхтарі та динамічна бічна лінія кузова. Ще більшої елегантності надають збільшена колісна база та короткі звіси. Вам може здаватися, що новий Passat та Passat Variant просто мають дуже гарну зовнішність. Проте їх внутрішні зміни також варті неабиякої уваги.


 

Синхронізація

Радіо та навігація
Чудово, якщо Ви самі обираєте свого штурмана.
В Вашому Passat Variant Ви визначаєте, чого прагнете. В залежності від потреб та побажань Ваш Passat може бути обладнаний опційними мультимедійними або ж навігаційними системи. Що Вам більше до смаку - насолоджуватися музикою в тиші із Composition Media або прокладати нові маршрути за допомогою Discover Pro?

 

 

 

 

 

 
Car-Net та служба Guide & Inform
Коли Інтернет знаходить своє місце в автомобілі.
Інтернет стане Вам у нагоді! Він допоможе тримати все під контролем та бути у курсі обставин, наприклад, заторів. Заплануйте свій маршрут заздалегідь з урахуванням дорожніх ситуацій або внесіть в нього зміни, адже тепер Ви знаєте на що очікувати. Повірте, Car-Net та служба Guide & Inform можуть запропонувати набагато більше.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

DYNAUDIO
 
Ви не повірите своїм вухам.
 
Аудіосистема DYNAUDIO Confidence приваблює чарівним звучанням і викликає невимовне задоволення від прослуховування музики. 16-канальний цифровий підсилювач передає 700 Вт потужності між центральним динаміком, сабвуфером та десятьма динаміками, розподіленими в салоні автомобіля. Вони налаштовані таким чином, що кожен пасажир відчує неповторну якість звучання.

 
Volkswagen Media Control
 
Ви керуєте автомобілем, а Ваші пасажири - музикою.
 
Тепер кожна поїздка може бути медіа-заходом. Під'єднайте Ваш планшет та керуйте мультимедійної системою за допомогою додатку Volkswagen Media Control. Ваші улюблені пісні, важлива інформація щодо подорожей, інтереси - весь медіавсесвіт відтепер на відстані одного дотику.

 

Асистенти

Телефонія
Тримайте обидві руки на кермі під час розмов.
 
За допомогою додаткового телефонного інтерфейсу Комфорт і Преміум Ви зможете менше відволікатися та тримати обидві руки на кермі, а трафік - під контролем.
 
 
 
 
 
 
 
Система кругового огляду Area View
Одна камера - добре, а чотири - це повна картина того, що не можуть побачити очі.
 
Система кругового огляду Area View дозволяє здійснювати огляд середовища навколо автомобіля з салону для оптимальної підтримки водія у будь-якій ситуації.
 
 
 
 
 
 
 
 

Emergency Assist

 
Зупиняє автомобіль, коли Ви не можете.
 
Якщо Ви не контролюєте Passat (не торкаєтесь керма, не прискорюєтесь та не гальмуєте), система попереджує Вас та інших учасників руху, вмикає сигнал аварійної зупинки та починає плавно зупиняти автомобіль, тримаючись смуги руху.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Trailer Assist

 
Маневрування з причепом стане простішим.
 
Якщо Ви вже колись намагалися маневрувати з причепом, то Вам відомо, наскільки важко це може бути. Система Trailer Assist допоможе в такій ситуації. У разі ввімкнення вона переймає на себе керування, не тільки позбавляючи Вас від стресу, а й економлячи Ваш час.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ACC & Front Assist

 
На переповнених вулицях Ви почуватиметеся у своїй тарілці.
 
Адаптивний круїз-контроль АСС та система контролю дистанції між автомобілями Front Assist з функцією екстреного гальмування можуть регулювати швидкість, враховуючи показники автомобіля, що їде попереду, навіть в містах та при заторах на дорогах. Система зберігає встановлену водієм дистанцію та попереджає, якщо автомобілі дуже швидко наблизилися один до одного, а при нагальній необхідності миттєво вмикає гальма. Таким чином, в багатьох випадках зіткнення можна уникнути або принаймні зменшити тяжкість наслідків.

 

Комфорт

Комфорт у подорожі
Приємні особливості, які перетворюють Ваші подорожі на приємності
 
Почувайтесь як вдома: ідеальна для Вас температура та приємні тактильні відчуття від всього, що Вас оточує в автомобілі, не викликають захвату, а просто покращують Ваше повсякдення.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Easy Open


На відстані дотику, навіть якщо руки зайняті.

Вам обов'язково сподобається, якщо Ви не з порожніми руками: разом із Easy Open для відкриття багажнику потрібно лише провести ногою під заднім бампером

Head-up дисплей

Дорога завжди перед очима. Та не тільки вона.

Усе в полі зору, погляд не потрібно відводити від дороги. За допомогою кнопки на панелі приладів підіймається дисплей Head-up, який відображає усю важливу інформацію щодо швидкості, навігаційних даних і дорожніх знаків.

Active Info Display
 
Дивіться на те, що хочете бачити.
 
Тахометр, спідометр, лічильник пробігу або план маршруту - на екрані діагоналлю 31,2 см Ви маєте можливість відображати багато корисної інформації за власним бажанням. Так, наприклад, в режимі навігації спідометр і тахометр зсуваються до краю, щоб звільнити більше простору для географічної карти.
Троьхзональний кондиціонер Climatronic
 
Забезпечує індивідуальний мікроклімат.
 
Занадто холодно або занадто жарко? Вибір правильної температури може бути досить складним, особливо, якщо у Вас декілька пасажирів, кожен із власними побажаннями. Забудьте про ці суперечки! Трьохзональна система кондиціонування Climatronic дозволяє мати свій власний мікроклімат водію, передньому пасажиру та заднім пасажирам.
Шкіряна оббивка
 
Влаштовуйтесь елегантно.
 
Преміальність має бути відчутною не тільки на погляд, а й на дотик. Шкіряна оббивка Vienna привітає свого власника одразу після відчинення дверей. Насолоджуйтесь.
 
 
Сидіння ergoComfort
 
Дбають про спину замість Вас. 
 
Під час кожної поїздки сидіння ergoComfort з функцією масажу зменшує навантаження на хребет. Завдяки великій кількості налаштувань Ви зможете швидко вибрати зручне і щадне положення для спини та попереку. Виїзд на природу, чи то дослідницька експедиція на вихідних - у новому Passat достатньо місця для родини, друзів та спорядження.
Деталі:
 
телефон: (044) 566 00 40
 
 
 
тел.: (044) 566 00 40
тел.: (067) 659 75 71
 
Бабанська Світлана
моб.: (067) 449 34 10
 
Безрученко Юрій 
моб.: (067) 408 51 15
 
Скляренко Олексій
моб.: (067) 659 11 21

Смотрите также другие автомобили Фольксваген от официального дилера Автомир: Фольксваген Поло | Фольксваген Джетта | Фольксваген Гольф | Фольксваген Кадди | Фольксваген Пассат | Купить Фольксваген | Фольксваген Тигуан | Фольксваген Поло Седан | Гольф 7 | Фольксваген Амарок | Фольксваген Туран | Фольксваген Сс | Фольксваген Мультиван | Фольксваген Гольф Плюс | Фольксваген Гольф Вариант | Туарег

Акції та новини