автомобілі Volkswagen
 
 
Multivan Volkswagen в Автомир
відео
Новий Multivan.
 
Найвищий рівень індивідуального підходу у своєму класі: новий Multivan забезпечує унікальну багатофункціональність для різних вимог як у бізнесі, так і для відпочинку. Завдяки надсучасним системам-асистентам, високоякісному дизайну інтер'єру і зручним інфо-медіа системам новий Multivan підтверджує свою репутацію популярного міні-вену. Максимальна універсальність і прохідність по бездоріжжю, разом з інноваційною концепцією приводу і низьким рівнем споживання палива роблять Multivan шостої генерації ще більш ефективним.
 
Особливості.
 
Особливості та інновації нової шостої генерації.
 
Системи-асистенти водія.
 
Передові системи допомоги водієві сприяють виявленню критичних ситуацій на початковій стадії. Так, автоматична система післяаварійного гальмування Multi-Collision Brake допомагає попередити або пом'якшити повторне зіткнення, якщо автомобіль потрапив у аварію. Після зіткнення спрацьовує автоматичне гальмування, щоб, в ідеальному випадку, запобігти повторному зіткненню.
 
 
Двигуни і трансмісія.
 
Нові двигуни шостої генерації - це відмінна потужність, надійність, низький рівень споживання пального. Повною мірою розкрити потенціал наших моторів дозволяє інноваційна коробка DSG з подвійним зчепленням: зручна, як автомат, і практична, як механіка. А поєднання DSG і повного приводу 4MOTION взагалі є унікальним: незалежно від погодних умов чи дорожніх ситуацій Ви відчуватимете безпеку та комфорт нового рівня.
 
Наші менеджери з продажу автомобілів:
 
тел.: (044) 566 00 40
тел.: (067) 659 75 71
 
Бабанська Світлана
моб.: (067) 449 34 10
 
Безрученко Юрій 
моб.: (067) 408 51 15
 
Скляренко Олексій
моб.: (067) 659 11 21
 

 
 
 
 
 
Акції та новини
Акційні автомобілі
  • T6 Multivan HL ALPEN 4Motion

    H4H4 - Коричневий "Chestnut Brown",металік HT - Titanschwarz

    Механічне блокування міжколісного диференціала; Елементи декору: декоративна вставка "Linearus", лакована накладка "Black Glossy"; Електричне відкриття та закриття задніх підйомних дверей з вікном. Сервопривід задніх дверей з доводчиком

    • Акційні автомобілі

    Подробнее