автомобілі Volkswagen
 
 
Оновлений Golf Volkswagen в Автомир
Sklad_avto

Оновлений Volkswagen Golf

Зовнішній вигляд.

Динаміка поєднується з елегантністю.
Новий Golf також вражає, коли мова йде про більш формальні аспекти. Одразу ж помітна атлетична решітка радіатора зі знаком Volkswagen, яка приховує передній датчик багатьох опціональних систем допомоги водієві. У версіях Comfortline та Highline решітка радіатора оздоблена тонкими хромованими смугами. Тонкі фари головного світла, що високо заходять на крила, а також бампери, які мають притуплені кромки знизу, надають автомобілю частково плаский та динамічний зовнішній вигляд. У поєднанні з просторою колісною базою та короткими звисами його виразний силует з характерною формою С-подібної стійки випромінює енергію, яка варта Golf. Ззаду переконують потужні та елегантні контури, задній дифузор та впевнений вигляд світлодіодних задніх ліхтарів.
Освітлення.

 

 

Це стане для Вас зрозумілим з першого погляду.
Стандартні галогенні фари головного світла зі світлодіодними ходовими вогнями пропонують чітку видимість у складних умовах освітлення. Завдяки регулюванню кута нахилу фар, що входить вже до серійної комплектації, дальність освітлення адаптується до різних рівнів дороги. З опціональними задніми світлодіодними ліхтарями дизайн нового Golf досягає найвищої ефективності. Вони є енергозберігальними, а їх спектр легше сприймається очима, оскільки він близький до денного світла. За бажанням Ви також можете додати опціональні світлодіодні протитуманні фари. Це допоможе Вам отримати гарний огляд дороги, а також інших учасників дорожнього руху у складних умовах. Опціональна система освітлення поворотів допомагає Вам завчасно побачити перешкоди на звивистих дорогах. Опціональна система омивання фар головного світла (з попереджувальною індикацією низького рівня рідини) також допоможе зберегти Вам чітку видимість. До основних особливостей дизайну освітлення також входять опціональні задні ліхтарі з динамічними покажчиками поворотів: анімована стрічка вогнів вказує напрям, в якому Ви бажаєте повертати.
Диски.
Гарно виглядають для Вас: лінійка колісних дисків для Golf.
Це на Ваш розсуд – адже які б опціональні легкосплавні колісні диски Ви б не обрали, вони підкреслять спортивність Вашого нового Golf. При цьому Ви можете обирати між дисками різних розмірів, між 15 і 18 дюймами, а також зробити вибір дисків серед цілої лінійки динамічного дизайну. Ви навіть можете обрати, якою буде поверхня або колір колісних дисків. Неважливо, чи віддаєте Ви перевагу матовим або полірованим колісним дискам, або ж можливо дискам з анодованого алюмінію – адже Ваш вибір надасть новому Golf динамічності, яка ще більше підкреслить його надзвичайний дизайн.

 

Інтер’єр.
Отримайте більше простору для комфорту.
Салон нового Golf запрошує Вас негайно сісти в автомобіль та не виходити з нього, поки дійсно це не буде необхідним. Все це завдяки просторим пропорціям, що пропонують багато простору для ніг для передніх та задніх пасажирів. Салон автомобіля також виділяється без виключення високоякісними матеріалами та великою кількістю інтелектуальних рішень, які вражають водночас своїм зовнішнім виглядом та тактильними відчуттями. До них належать ергономічні сидіння, просторе багажне відділення та центральна консоль, що трохи нахилена до водія і є надзвичайно простою у користуванні завдяки спеціальному ергономічному дизайну, а також перемикачам з білою підсвіткою.
   
Мультимедіа
 
Якщо Вам необхідно зателефонувати під час керування автомобілем, отримати актуальну інформацію про стан дорожнього руху, дістатися Вашого пункту призначення за допомогою навігаційної системи або ж просто прослухати Вашу власну музику, то Ваш Golf запропонує Вам різноманітні можливості для легкого та простого користування сучасними технологіями.
 

Радіо

Навігація

Car-Net Guide & Inform  

Телефонні дзвінки

 

                                                                                                                                                                                 Асистенти водія
 
Інтелектуальні системи допомоги водієві у Вашому Golf забезпечують більш комфортне керування автомобілем та допомагають Вам подолати складні ситуації або навіть уникнути їх. Навіть якщо Ви рідко помічаєте цю технологію у дії, то приємно усвідомлювати, що вона присутня в автомобілі.
Park Assist
Ви ще досі паркуєте автомобіль самостійно? Опціональна система Park Assist зможе уберегти Вас від обертання керма і допоможе Вам знайти місце для паркування. Ультразвукові датчики зможуть визначити, чи поміститься Ваш автомобіль у знайдене місце.
 
 
 
 
 
 
Датчики Blind Sport
Коли Ви керуєте автомобілем, то опціональна система контролю "мертвих" зон 
Blind Sport у поєднанні з системою контролю поперечного руху позаду попередить Вас про автомобілі, що знаходяться у "мертві" зоні. Вона контролює зону позаду та збоку Вашого автомобіля, коли Ви виїжджаєте заднім ходом з місця для паркування.
 
 
Front Assist та АСС
Завдяки системі адаптивного круїз-контролю (АСС) Ви можете пучуватися за кермрм комфортніше. Система фронтального контролю Front Assist, до складу якої входить функція екстренного гальмування в умовах міста, встановлюється серійно з комплектації Highline.
 
 
 
 
 
 
Traffic Jam Assist та Emergency Assist
Опціональна система руху в дорожніх заторах Traffic Jam підтримує Вас в умовах напруженого дорожнього руху з постійними зупинками та зрушенями з місця, що допоможе Вам уникнути типових для дорожніх заторів зіткнень. Опціональна система Emergency Assist може визначити, коли водій більше не здатен керувати автомобілем та переймає на себе напівавтоматичний контроль над автомобілем. 
 
 
 
 
Технологія
 
Сучасні двигуни у Вашому Golf виділяються економічністю, високим крутним моментом та потужністю. Якщо Вам подобається керування автомобілем і Ви багато подорожуєте, але водночас бажаєте знизити витрату палива, то це саме те, що потрібно.
 
Комфорт
 
Почувайтесь комфортно у Golf. Його багата стандартна комплектація, просте управління та чимало зручних доповнень зроблять так, що Ви зможете насолоджуватися кожним днем з комфортом.
 
Деталі:
 
телефон: (044) 566 00 40
 
 
 
тел.: (044) 566 00 40
тел.: (067) 659 75 71
 
Бабанська Світлана
моб.: (067) 449 34 10
 
Безрученко Юрій 
моб.: (067) 408 51 15
 
Скляренко Олексій
моб.: (067) 659 11 21

 

 
 
 
Акції та новини