автомобілі Volkswagen
 
 
Оновлений Golf GTI Volkswagen в Автомир
Sklad_avto
Кінські сили, які збуджують свідомість.
 
Атлетичний, темпераментний, особливий – Golf GTI. Готові до такої потужності? Відкрийте для себе чисте задоволення від керування!
 
Комплектація та дизайн
 
Кожний Volkswagen вирізняється високоякісною комплектацією та власною мовою дизайну. Велика кількість опцій для індивідуалізації автомобіля також дозволяють Вам створити дійсно особистий Golf GTI .

 

 
Екстер’єр
Новий Golf GTI залишається вірним собі навіть в останньому поколінні. І Ви побачите, що скромність йому не пасує. Ця модель навпаки надзвичайно щаслива показати свій характер. 
 
 
Інтер’єр  
Спортивний, легендарний та вірний традиціям. Салон Golf GTI має високоякісне, вражаюче та типове оздоблення GTI – від панелі приладів та спортивних сидінь з клітчастим візерунком і аж до накладок на панелі із нержавіючої сталі.
Освітлення 
Освітлення 
Дизайну фар нового Golf GTI нічого приховувати. Ви обираєте неперевершений дизайн та насолоджуйтесь кожного дня
 
 
 

Диски 
Ніщо не має більшого впливу на формування вигляду спортивного автомобіля, ніж диски. Представлені Вам на вибір легкосплавні диски з динамічним дизайном виразно підкреслюють спортивну природу Golf GTI, а також концентрують увагу на виразних червоних супортах гальм.

 
Комфорт
 
Почувайтесь комфортно у Golf GTI. Його багата стандартна комплектація, просте управління та багато зручних доповнень зроблять так, що Ви зможете насолоджуватися кожним днем з комфортом
 
Деталі:
 
телефон: (044) 566 00 40
 
 
 
тел.: (044) 566 00 40
тел.: (067) 659 75 71
 
Бабанська Світлана
моб.: (067) 449 34 10
 
Безрученко Юрій 
моб.: (067) 408 51 15
 
Скляренко Олексій
моб.: (067) 659 11 21

 
Акції та новини