автомобілі Volkswagen
 
 
New Caravelle Volkswagen в Автомир
Нова Caravelle.
 
Інтер'єр на рівні представницького автомобіля: нова Caravelle отримала нове, ще більш комфортне оздоблення інтер'єру і надсучасну інфо-медіа систему, в поєднанні з до дрібниць продуманим робочим місцем водія. Низький рівень споживання пального і ефективність технологій роблять нову Caravelle економічно вигідним перевізником. Комфортне оснащення і особлива універсальність салону підкреслюють передову роль Caravelle в сегменті пасажирських перевезень вже протягом 30-ти років.
 

Особливості та інновації нової шостої генерації.
 
 
Системи-асистенти водія.
Передові системи допомоги водієві сприяють виявленню критичних ситуацій на початковій стадії. Так, автоматична система післяаварійного гальмування Multi-Collision Brake допомагає попередити або пом'якшити повторне зіткнення, якщо автомобіль потрапив у аварію. Після зіткнення спрацьовує автоматичне гальмування, щоб, в ідеальному випадку, запобігти повторному зіткненню.
 
Комфорт.
Максимальна функціональність, нові високоякісні тканинні оббивки сидінь та удосконалена система напрямних в пасажирському салоні забезпечують абсолютний комфорт під час ваших поїздок. Великий простір для зберігання речей і ергономічні та зручні сидіння створюють прекрасну атмосферу для водія і пасажирів та сприяють їх комфортному самопочуттю під час кожної поїздки.
 
Інфо-медіа системи.
Технології постійно розвиваються і нова шоста генерація є яскравим доказом цього: найдосконаліша інфо-медіа система здатна працювати з додатками, завантаженими на Ваш смартфон чи планшет. Сумісність інфо-медіа системи з гаджетом допомагає водієві не сумувати в довгій дорозі чи під час відпочинку на робочому місці. Також ця сумісність розширює можливості штатної навігаційної системи. А керувати інфо-медіа системою можливо не тільки за допомогою клавіш на кермі, а й голосом.
 
Двигуни і трансмісія.
Нові двигуни шостої генерації - це відмінна потужність, надійність, низький рівень споживання пального. Повною мірою розкрити потенціал наших моторів дозволяє інноваційна коробка DSG з подвійним зчепленням: зручна, як автомат, і практична, як механіка. А поєднання DSG і повного приводу 4MOTION взагалі є унікальним: незалежно від погодних умов чи дорожніх ситуацій Ви відчуватимете безпеку та комфорт нового рівня.
 
Наші менеджери з продажу автомобілів:
 
тел.: (044) 566 00 40
тел.: (067) 659 75 71
 
Бабанська Світлана
моб.: (067) 449 34 10
 
Безрученко Юрій 
моб.: (067) 408 51 15
 
Скляренко Олексій
моб.: (067) 659 11 21
 

 
 
Акції та новини