автомобілі Volkswagen
 
 
Beetle Volkswagen в Автомир
Beetle

 

Синхронізація

Composition Media
Rock'n'Roll у Ваших подорожах
Мультимедійна система Composition Media оснащена 16,5 см (6,5-дюймовим) сенсорним екраном з кольоровим TFT-дисплеєм та датчиком наближення. До її складу входить CD-програвач з підтримкою MP3 і WMA форматів, що відтворює Ваші улюблені аудіозаписи через систему із 8-ми динаміків. Окрім цього, система має слот для SD-картки, інтерфейс USB та AUX-IN і з'єднання Bluetooth для мобільних телефонів.
App-Connect
Смартфон на колесах.
За допомогою Car-Net Ви можете з легкістю відобразити та користуватися додатками з Вашого телефону на екрані мультимедійної системи. А знаєте що найкраще? Для цього немає необхідності брати його в руки, адже все відображається на екрані мультимедійної системи
 
 

 

Асистенти

Blind Spot
Підстрахує Вас навіть при зміні смуги та виїзді з паркінгу
Датчик Blind Spot у бокових дзеркалах попереджає про наявність автомобілів, які знаходяться в «мертвих зонах», і допомагає водієві при зміні смуги руху, обгоні та виїзді з паркінгу за умов обмеженого огляду
 
Електронна програма стабілізації ESC
Заноси? Ні, не чув.
Електронна програма стабілізації ESC може запобігти пошкодженню автомобіля в критичних ситуаціях шляхом цілеспрямованого втручання в процеси гальмування і управління двигуном для того, щоб забезпечити максимальну курсову стійкість.
Камера заднього виду Rear View*
Тому що Вам знадобляться очі на потилиці.
Полегшує процес паркування задом. Всюди. Завжди. Просто виводячи зображення на дисплей Вашої мультимедійної системи.
 
ParkPilot
Паркуйтеся на звук. 
ParkPilot подає візуальні та акустичні сигнали, які сповіщають про перепони при паркуванні: сигнали стають більш частими при наближенні до перешкоди. Система використовує ультразвукові сенсори, розташовані в бамперах автомобіля.

 

 

Комфорт

Сидіння
Спорт або комфорт - Beetle готовий до обох варіантів. Завдяки комфортним сидінням, у яких хвилини в заторах перетворюються на відпочинок або ж опціональним спортивним сидінням, що здатні забезпечити чудову бічну підтримку в поворотах. А опціональне оздоблення сидінь шкірою Vienna надає спортивним сидінням комфорту завдяки обігріву.
Автоматичний кондиціонер Climatronic
Кліматична установка Climatronic пропонує функцію двозонного регулювання температури з автоматичним налаштуванням окремо для сторін водія та переднього пасажира. Таким чином, кожен може знайти свій ідеальний клімат для подорожі.
 
 
Асистент для підйому вгору
У повсякденному житті Beetle пропонує Вам свою підтримку - асистент для підйому вгору, що входить до серійного оснащення. На підйомах він регулює крутний момент під час руху з місця і запобігає відкочуванню завдяки активації гальмівної системи разом з гідравлічним асистентом комфортного гальмування і системою управління коробкою передач.
 

 

Бі-ксенонові фари із денним світлодіодним світлом
 
Помітити і бути поміченим: про це подбають опціональні бі-ксенонові фари з виразними світлодіодними вогнями денного світла (LED). Бі-ксенонові фари дозволять Вам розслабитися, особливо під час нічних подорожей, тому що колір світла фар схожий на денне світло. Додатковими перевагами є низьке споживання енергії і довгий строк служби. Світлодіодні вогні денного світла (LED) розташовані у фарі у вигляді характерної літери С та поєднані з 15 окремими світлодіодами і елементами розсіювання світла. Світлодіодне освітлення номерного знаку в задній частині автомобіля підкреслює світловий дизайн.

 

Деталі:
 
телефон: (044) 566 00 40
 
 
 
тел.: (044) 566 00 40
тел.: (067) 659 75 71
 
Бабанська Світлана
моб.: (067) 449 34 10
 
Безрученко Юрій 
моб.: (067) 408 51 15
 
Скляренко Олексій
моб.: (067) 659 11 21

 

 
 
Акції та новини