автомобілі Volkswagen
 
 

Пам’ятка Позичальника

Порядок виставлення щомісячних рахунків:
•    рахунки будуть надсилатися Вам в перших числах місяця (електронною поштою, а також Укрпоштою);
•    рахунок за місяць, в якому було видано кредит, не виставляється.

 

Порядок дострокового повернення кредиту (частково / в повному обсязі):
-    дострокове повернення кредиту в повному обсязі можливе в будь-який момент. У випадку, якщо позичальник звернувся за рахунком до 15 числа, проценти за поточний місяць не сплачуються. Якщо це відбулося після 15 числа, проценти за поточний місяць сплачуються згідно Графіку погашення кредиту. Рахунки на дострокове повернення кредиту в повному обсязі дійсні протягом трьох робочих днів;
-    усі платежі, що перевищують місячний платіж на 1 000 грн, або більше, підлягають автоматичній рекалькуляції. Один раз на місяць ТОВ «Порше Мобіліті» здійснює перерахунок чергових платежів та надсилає Вам оновлений Графік погашення кредиту.
-    рахунки на суми погашення, що перевищують місячний рахунок не менше, ніж на 1 000 грн., виставляються на підставі заяви клієнта, надісланої на електронну адресу service@porschemobility.com.ua з текстом: «Прошу виставити рахунок на суму ____ грн. Кредитний договір №5000****, оформлений на ПІБ». Такі повідомлення необхідно направляти до 10 числа поточного місяця;
-    для отримання рахунків за Вашим договором фінансування електронною поштою необхідно надіслати повідомлення з Вашої електронної скрині на адресу service@porschemobility.com.ua з темою листа "Прохання направляти рахунки для договору фінансування №5000****".

 

Страхування:
-    страхування можливе тільки в страховій компанії, авторизованій ТОВ «Порше Мобіліті». А саме: ПАТ СК «Українська Страхова Група», ПрАТ «Уніка Страхова компанія», ПАТ СК «АХА Страхування». З інформацією про умови страхування Ви можете ознайомитись на сайті Porsche Finance Group:  http://www.porscheleasing.com.ua/kredit/strachuvannya
-    договір КАСКО діє протягом всього строку дії договору кредиту;
-    рахунок на оплату премії по договору КАСКО та ОСЦПВ (для клієнтів, які подали заяву на фінансування після 14.01.2013р.) за черговий рік страхування висилає співробітник страхової компанії на електрону/фактичну адресу позичальника. Після cплати чергового страхового платежу, співробітник страхової компанії також надсилає  Позичальнику поліс ОСЦПВ .
-    Ви маєте можливість розбити річний страховий платіж на 12 частин, активувавши послугу «КАСКО в кредит»,  та сплачувати його помісячно в складі чергового платежу за кредит.

 

Виїзд за кордон:
 У випадку виїзду за кордон на автомобілі, який перебуває в заставі ТОВ «Порше Мобіліті», необхідно надіслати запит на електронну адресу service@porschemobility.com.ua з текстом: «Прошу дати дозвіл на виїзд за кордон на автомобілі _____, кредитний договір №5000****, в період з ____по ___».

 

Оплата рахунків:
Позичальник повинен сплачувати щомісячні платежі до 15 числа поточного місяця. У разі несвоєчасної сплати даних рахунків до Позичальника  застосовуються наступні санкції:
-    пеня у розмірі 10% річних від суми заборгованості за кожен день прострочення й до моменту повної виплати;
-    штрафні санкції за вимоги щодо сплати, надіслані ТОВ «Порше Мобіліті» в українських гривнях у розмірі еквіваленту: 15 Євро чи 20 дол. США за направлення першої вимоги,  20 Євро чи 25 дол. США в українських гривнях за направлення другої вимоги та 25 Євро чи 30 дол. США в українських гривнях за направлення третьої вимоги (якщо ТОВ «Порше Мобіліті» вирішить надіслати таку третю вимогу). Обмінним курсом при цьому є курс банку, зазначений у Кредитному договорі на момент направлення Компанією кожної вимоги відповідно.
Збитки, заподіяні у зв’язку з неналежним виконанням Кредитного договору, повинні бути відшкодовані винною Стороною у повному обсязі, понад передбачені штрафні санкції.

При необхідності Ви маєте право звертатись до ТОВ «Порше Мобіліті» стосовно поточної та/або простроченої заборгованості за тел. +380 / 44 / 4986601-1252 / 1217.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, надішліть запит на адресу service@porschemobility.com.ua. Будемо раді допомогти!

 

Деталі Ви можете з’ясувати у нашого фахівця:
 
Ольга Паланська  
Тел.: (044) 566 00 40 
Моб.: (067) 326 64 19